• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Farklı Rüyalar Sokağı

Okunuyor :
Farklı Rüyalar Sokağı

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Farklı Rüyalar Sokağı

NAzlı Eray ...

Bir gecede ve soluksuz bitirdiğim nadir kitaplardan biri olduğunu söyleyebilirim. Eski Arjantin Diktatörünün eşi,meşhur Eva Peron'un ilaheleştirilen tavırları, dünyada dolaşan gizemli bir mumya, hayalle gerçeğin birbirine karıştığı esrarengiz olaylar zinciri beni okudukça bilinmeyene sürükledi. Her sayfada ayrı bir gizem ve maceranın olduğu bu kitabı, özellikle Nazlı Eray'ın kendine has tarzını sevenler başta olmak üzere, bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

mopsy

Emektar
Üye
Farklı Rüyalar Sokağı

NAzlı Eray ...

Bir gecede ve soluksuz bitirdiğim nadir kitaplardan biri olduğunu söyleyebilirim. Eski Arjantin Diktatörünün eşi,meşhur Eva Peron'un ilaheleştirilen tavırları, dünyada dolaşan gizemli bir mumya, hayalle gerçeğin birbirine karıştığı esrarengiz olaylar zinciri beni okudukça bilinmeyene sürükledi. Her sayfada ayrı bir gizem ve maceranın olduğu bu kitabı, özellikle Nazlı Eray'ın kendine has tarzını sevenler başta olmak üzere, bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.
Merhaba!

Bu kitabi getirtmeye bu yaziyi okuduktan sonra karar verdim.
Nedendir bilinmez;Sinyora Eva Peron'un olumunun ardindan
Turkiyede mevlid okutulmustur.

Ilginc bir kitap oldugunu dusunuyorum.
Paylasiminiza tesekkurler.

Üst Alt