FaL Baktırmak İstiyorum

slm arkadaşlar,
Fal baktırmak istiyorum evet ama sadece evleneceğim adamın şuan 3 yıl sonra yeniden hayatıma giren Semih mi yoksa bir başkasımı olduğunu öğrenmek istiyorum. garip bir şekilde semih i tanıdığım ilk gün benim evleneceğim adam bu demiştim gerçekten semihle mi evlenicem yoksa arkadaşımın dediği gibi zaman kaybı mı lütfen bana yardımcı olun düşünmekten kafayı yiyeceğim....

Falamı kaldı canım kısmetin seviyorsan,istiyorsan hayatında o adamı alacaksın falla falan olmaz bu işler ...

ah bi alsam bi nikah kıysam :) 3 sene öncesinden adağım var :D sevmesem derdine düşermiyim hiç? yeniden üzülmekten korkuyorum sayesinde tam kilo vermiştim düşünün yani inşallah kaderimde kısmetimde o vardır bu sefer de üzüllmem dua edin benim için

Umarım kavuşursunuz...

İşler dualarla yürümüyor maalesef.
Doru ve dürüst olmak en yüce değerdir.
Siz ve sevdiğiniz insan bundan şaşmadıktan sonra kesinlikle kavuşursunuz. :))
Mutluluklar şimdiden...

ah bi alsam bi nikah kıysam :) 3 sene öncesinden adağım var :D sevmesem derdine düşermiyim hiç? yeniden üzülmekten korkuyorum sayesinde tam kilo vermiştim düşünün yani inşallah kaderimde kısmetimde o vardır bu sefer de üzüllmem dua edin benim için

Daha sağlıklı cevap verebilmek adına soruyorum Sen kaç yaşındasın deniskk?
Ve;
Arkadaşın neden zaman kaybı gibi bir cümle kullandı ?

Daha sağlıklı cevap verebilmek adına soruyorum Sen kaç yaşındasın deniskk?
Ve;
Arkadaşın neden zaman kaybı gibi bir cümle kullandı ?

selam. ben 29 yaşındayım nişanlandım ayrıldım birde üstüne eski nişanlıma dönmemek için biriyle görüşüyordum oda semihin arkadaşı çıktı bende bunu öğrenince zaten o ilişkiyi bitirdim. semihe güvenmio arkadaşım benim üzülmemden korkuyo birde semihin o ilişkiyi öğrenmesinden kaynaklı sonu olmayacağını düşünüyor hepsi bu...

selam. ben 29 yaşındayım nişanlandım ayrıldım birde üstüne eski nişanlıma dönmemek için biriyle görüşüyordum oda semihin arkadaşı çıktı bende bunu öğrenince zaten o ilişkiyi bitirdim. semihe güvenmio arkadaşım benim üzülmemden korkuyo birde semihin o ilişkiyi öğrenmesinden kaynaklı sonu olmayacağını düşünüyor hepsi bu...

Benim fikrim deniskk eski nişanlını al karşına açık açık hiçbirşeyi saklamadan herşeyi konuş,anlat ileride evlenince öğrenmesinden daha iyidir onun arkadaşıyla görüşmüş olmanı..

Bunlara rağmen devam edemezseniz bırak gitsin ...

Sevgili doğangüneş şu fal işine bir el atsan.. :)

Benmii..:)
Hiiç işim olmaz içtiğim Türk kahvesinin bile fincanını kapatmam ben inanç sistemime karşı böyle şeyler..:)
Ayrıca derdi,mutluluğu,üzüntüyü her ne kadar duygu varsa bunların cevabını,doğruluğunu,yanlışlığına bu şekil çözüm aranmasınada ,bu gibi insanlara umut tüccarlığı yapanlarada karşıyım..

Sende üzme kendini sevgili SOSYALİST bu nesil tükenmez böyle gider..:))

Üst Alt