• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

FaL Baktırmak İstiyorum

• Konbuyu başlatan MentaL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 84
  • Görüntüleme 37K

kıvo

Acemi
Üye
yaaaa evet bende baktırmak istiyorum... çok iyi fal bakan birisini dinlemeye gerçekten ihtiyacım var

ümmi

Kıdemli
Üye
"Ey iman edenler! şarap, kumar, putlar, fal ve şans okları birer şeytan işi pisliktir. Bunlardan uzak durun ki felaha

erişesiniz" (Maide Sûresi, Ayet: 90).

Son düzenleme:

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Sayın ümmi ne güzel de söylemişsiniz, üstelik ayet örneğiyle.
Ama ge gör ki Kapitalizm ve onun gelişmiş aşaması olan Liberalizim öyle demiyor.
Siz ve sizin Kuran'ınız ise KAPİTALİST ve LİBERALİST ekonomiyi özümsemektesiniz.
Bu bir çelişki değil midir?

ümmi

Kıdemli
Üye
Sayın ümmi ne güzel de söylemişsiniz, üstelik ayet örneğiyle.
Ama ge gör ki Kapitalizm ve onun gelişmiş aşaması olan Liberalizim öyle demiyor.
Siz ve sizin Kuran'ınız ise KAPİTALİST ve LİBERALİST ekonomiyi özümsemektesiniz.
Bu bir çelişki değil midir?
efenim kapitalizmde,mülk fertlerindir,
komünizmde,mülk toplumundur,
İslamda,mülk Allah'ındır.
öyle olmasa kim çalışıp didinip kazandığının kırkta birini(ki bu en alt sınır)fakirle paylaşır.

suzey2

Acemi
Üye
Sadece baktırmak istiyorum yazmamız gerektiğini yazmışsınız. Baktırmak istiyorum.

fal baktırmak istiyorum adım zeynep

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Anlaşıldığı kadarıyla forumumuza bir falcı gerek.
Yine anlaşıldığı kadarıyla bunu en iyi yapacak forum emekçimiz sayın ümmi beyefendidir.
Sorumlu arkadaşlarımızın DİKKATİNE sunulur ..

deniskk

Acemi
Üye
slm arkadaşlar,
Fal baktırmak istiyorum evet ama sadece evleneceğim adamın şuan 3 yıl sonra yeniden hayatıma giren Semih mi yoksa bir başkasımı olduğunu öğrenmek istiyorum. garip bir şekilde semih i tanıdığım ilk gün benim evleneceğim adam bu demiştim gerçekten semihle mi evlenicem yoksa arkadaşımın dediği gibi zaman kaybı mı lütfen bana yardımcı olun düşünmekten kafayı yiyeceğim....

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
Geleceği hiç kimse göremez, bunu kesinlikle kafanıza sokun.
Fal denen şeye asla ve asla inanmayın.
Semih'i seviyorsanız buna devam edin.
Bu konuda zaman kaybı diye bir şeyin olacağını sanmıyorum.
Kafayı yiyecek bir durum olduğunu da düşünmüyorum.
Olayları da akışına bırakın. :)

Üst Alt