• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Facebook'ta sizi silenleri bulun!

Okunuyor :
Facebook'ta sizi silenleri bulun!

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Facebook'taki en büyük meraklarınızdan birini giderebilirsiniz... Sizi Facebook'ta kimler sildi ?

Facebook kullanıcılarının en çok merak ettikleri ve ulaşmaya çalıştığı bilgilerden biri arkadaş listesinden onu silenleri görmek.

Bunun için bir çok açılmış grup ,sayfa vs. var. Fakat genelde Arkadaş Listenizi Davet ettirme üzerine kurulan bu sayfalar kullanıcıları reklam içerikli başka sayfalara yönlendirmeyi amaçlıyor.

Fakat son günlerde geliştirilen bir yol ile Facebook’ üzerinde sizi arkadaş listesinden silenleri , hesabını deaktif edenleri ve arkadaş ekleme talebinizi reddedenleri hatırlatma olarak öğrenebiliyorsunuz.

Bunun için yapmanız gerekenler adım adım şu şekilde:

İlk olarak bunu yapabilmeniz için Mozilla Firefox tarayıcısı kullanmanız gerekiyor.

Eğer kurulu değil ise Firefox tarayıcı | Daha hızlı, daha güvenli ve daha özelleştirilebilir | Mozilla Europe adresinden indirerek kurabilirsiniz.

Kurulum tamamlandıktan sonra tarayıcımıza Grease Monkey adlı eklentiyi kurabilirsiniz.

Bunun için de https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/748 adresine girerek Add to Firefox diyoruz.Ekleme olduktan sonra Mozilla Firefox web tarayıcısını baştan başlatıyoruz.

Firefox başladıktan sonra son adımda SBul for Greasemonkey adresine giriyoruz. Install dedikten sonra bir kaç saniye bekleyerek Kur diyoruz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra Firefox tekrar açıp kapatıldıktan sonra Silenler adında yeni bir sekmede sizi silen kişiler gözükecektir.

Fakat bu yol ile kurulumdan önce sizi silen kişiler gözükmeyecektir , kurulum yapıldıktan sonra silen kişiler gözükecektir. Ve bu eklentiyi kurduğunuz bilgisayar üzerinden çalıştırmanız gereklidir. Başka bilgisayarlarda oturum açtığınızda aynı sekme gelmeyecektir.

haber3.com
 
Üst Alt