Facebookta Beni Kim Sildi?

Facebook'ta Arkadaşlıktan Çıkaranları Görün

Facebook'da sizi silenleri görün

En aktif kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook'ta sizi kimin sildiğini 'Who Deleted Me on Facebook (Facebook'da beni kim sildi?)' ismindeki uygulama sayesinde bulacaksınız.

Ayrıca uygulamada engellediğiniz ya da yeni eklediğiniz arkadaşlar gibi profilinize özel güncel bilgileri de sunmakta. Uygulamayı Facebook uygulama olarak sitemine entegre etmek istemişti ancak gizlilik politikasına aykırı olacağı düşünüldüğünden, ayrı bir şekilde kullanıcılarına sundu.

Who Deleted Me on Facebook uygulamasını iOS için buradan ve Android için buradan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

WHO DELETED ME ON FACEBOOK UYGULAMASI NE İŞE YARAR?​

Who Deleted Me on Facebook uygulamasını indirdiğinizde, Facebook üzerinden sizin hakkınızda yapılan çoğu işlemleri görebilmenizi sağlar. Ayrıca uygulamayı kullanan kişilere Facebook hareketlerini gösteren bu uygulamada bulunan özellikler ve ne işe yaradığı şu şekildedir; Facebook’tan sizi silen kişileri Facebook hesabını donduran kişileri Facebook yeni arkadaşları

WHO DELETED ME ON FACEBOOK UYGULAMASI NASIL KULLANILIR?​

Who Deleted Me on Facebook uygulaması şu şekilde kullanılır; Birinci Adım : Google Play Store ya da APP Store girildikten sonra “Who Deleted Me on Facebook” uygulaması bulunur ve indirilir. İkinci Adım : Uygulama açıldıktan sonra ekrana gelen “Login in witg Facebook” yazısına tıklanır. Üçüncü Adım : Açılan sayfadan Facebook kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapılır. Beşinci Adım : Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra, Facebook hesabına giren kullanıcılar, kimler tarafından arkadaşlıktan çıkarıldığını, kimlerin engelledi gibi birçok bilgiye erişebileceklerdir.

WHO DELETED ME ON FACEEBOK UYGULAMASI İNTERNET SİTESİNDEN NASIL KULLANILIR?​

Uygulamayı telefonuna indirmek istemeyen veya Facebook uygulamasını bilgisayar üzerinden kullanan kişiler için ise bu uygulama intenet sitesi üzerinde de mevcut. Who Deleted Me on Facebook uygulamasını intenet sitesinden kullanımı şu şekildedir; Birinci Adım : Who Deleted Me on Facebook uygulama sitesine girilir. İkinci Adım : Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan menü üzerinden “Beni Kim Sildi” yazan bölüme tıklanır. Üçüncü Adım : İntenet sitesi, Facebook silen kişilerin görüntülenmesi için bir uzantı yüklenmesini talep edecektir. Öncelikle bu uzantı yüklenir. Dördüncü Adım : Uzantıyı yüklemenin ardından ekranda Facebook hesabının sahibi ile ilgili tüm bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır. Who Deleted Me on Facebook uygulaması, tamamen Facebook dışında bir eklenti olduğu için yasaktır dolayısıyla bu uygulamadan doğacak tüm yükümlülükler uygulamayı kullanacak kişi sorumlu olacaktır.

Üst Alt