• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Facebook u kınıyorum.

halukgta

Tecrübeli
Üye
Facebook u kınıyorum. Fikir ve inançlarımı özgürce yazmamı engelleyerek, gerçek islamın tebliğine mani olmuştur. Facebook genel merkezini göreve davet ediyorum.

Facebook, hiç kimseye ve inancına saygısızlık yapmadığım halde, fikir ve inanç özgürlüğüne darbe vurmuştur. Birilerinin güdümünde araştırmadan kararlar vererek, üyelerini cezalandırarak,benim iki kez kuran ve gerçek islam a davet eden yazılarımı, site yöneticilerinin şikayeti olmadığı halde, diğer sitelerde, bloklarda yazılarımı yayımlamamı geçici süre engellemiştir.

Böylece batıldan uzak, kuran a davetin önünü kesmiştir. Telefonla itirazlarıma ne yazık ki bir cevap alamadım. Bende ferdi olarak topluma şikayetimi bildiriyorum ve kınıyorum.

Allah ı inkar eden yazılara bile ses çıkarmayan fecebook. Kuran gerçeklerine davet eden yazılarımı geçici olsa da yasaklaması düşündürücüdür. Facebook un bu davranışını kınıyor, bu davranışlarından gerçekleri araştırarak vazgeçmelerini unut ediyorum.

Kuran ın tebliğini hiç kimse engelleyemez.

Saygılarımla
haluk gümüştabak

Son düzenleme:
Üst Alt