Facebook riff video uygulaması,Facebook Kısa Video Uygulaması Riff nedir? ,Facebook'un Sosyal Video Uygulaması ,Facebook Riff Video Hizmeti

Günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitesi Facebook, yeni uygulamasını kullanıcılarına sundu. Android ve iOS platformu için yayınlanan Riff isimli video uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile farklı konumlarda olsanız bile beraber video çekmenizi sağlıyor. Videoların üzerinde beliren + tuşuna dokunarak siz de 20 saniyelik bir video ekleyerek katkıda bulunuyorsunuz.

Çektikten sonra videoya etiketler ekleyerek paylaşabiliyorsunuz.Paylaştığınız videonuzu izleyen arkadaşlarınızda aynı şekilde video çekip sizin videonuza ekleyebiliyor. Bu sayede oldukça eğlenceli olabilecek videolar ortaya çıkmış oluyor. Facebook üzerinden rahatlıkla paylaşabileceğiniz bu videoları tarayıcı üzerinden de izlemeniz mümkün.Hazırladığınız klibi kendi zaman akışında yayınlayan Riff, bunu dilerseniz sosyal ağlar ya da e-posta vs. ile paylaşmanıza izin veriyor.

Riff uygulaması: iOS için buraya, Android için buraya tıklayarak indirebilirsiniz.Kesin bir tarih olmasa da çok yakında Windows Phone için de yayınlanması bekleniyor.
 
Üst Alt