Facebook aldatmaları ve kaçamakları daha da artırdı mı?

İ

İNCİ

Ziyaretci
Ne dersiniz haklılık payı var mı? Facebook aldatmaları ve kaçamakları daha da artırdı mı?
"Facebook birçok kişi için arkadaşlarla iletişime geçmenin temel aracı olmaya başladı.İnsanlar eski sevgilileriyle de bu yolla iletişim kurabiliyor ve bazen masumca başlayan mesajlar kullanıcıların başını belaya sokabiliyor. Eğer biri flört etmek isterse ya da kaçamak yapmaya niyetlenirse bunun için en uygun ortam Facebook" diyor Divorce-Online'ın direktörü Mark Keenan.

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,

Bence de doğruluk payı yüksek diye düşünüyorum...Teknoloji herşeyi kolaylaştırıyor , aldatmaları bile...Ehhh silah icat oldu mertlik bozuldu boşuna söylenmiş bir söz değil...Bunu yapan , eşi de aynı şeyi yaptığında KATLANABİLİR mi iyi düşünerek bunu yapmalı...Kendisinin katlanamayacağı bir duyguyu eşine tatırmamalı...

Sağlıcakla kalınız...

İ

İNCİ

Ziyaretci
Merhaba,

Bence de doğruluk payı yüksek diye düşünüyorum...Teknoloji herşeyi kolaylaştırıyor , aldatmaları bile...Ehhh silah icat oldu mertlik bozuldu boşuna söylenmiş bir söz değil...Bunu yapan , eşi de aynı şeyi yaptığında KATLANABİLİR mi iyi düşünerek bunu yapmalı...Kendisinin katlanamayacağı bir duyguyu eşine tatırmamalı...

Sağlıcakla kalınız...

Erkeklerde fazla genişler artık sayın bursalı. Eşleri süslenip püslenip facebook aleminde kendilerini sergiliyor. Kocalar ayakta uyuyor.
Kadınların oralarını buralarını açıp artistik fotoğraflarla facebookta kendilerini teşhir etme sebepleri nedir acaba?

B

bursali68

Ziyaretci
Merhaba,
Kadınların oralarını buralarını açıp artistik fotoğraflarla facebookta kendilerini teşhir etme sebepleri nedir acaba?
Valla sorunuza net-kesin bir yanıt veremem veya şudur desem yalan olur belki...Ancak ağırlıklı düşüncem kocalarının da " haberi vardır " diye düşünüyorum...:))) Yani facebook tan başka yerlere ve sitelere de üyelikleri vardır...!!! Hepsi değil belki ama çoğunun en azından...
Sağlıcakla kalınız...

İ

İNCİ

Ziyaretci
Merhaba,
Valla sorunuza net-kesin bir yanıt veremem veya şudur desem yalan olur belki...Ancak ağırlıklı düşüncem kocalarının da " haberi vardır " diye düşünüyorum...:))) Yani facebook tan başka yerlere ve sitelere de üyelikleri vardır...!!! Hepsi değil belki ama çoğunun en azından...
Sağlıcakla kalınız...
İnternet sitelerindeki dert köşeleri olsun, meşhur güzin ablanın köşesi olsun bu tarz dert mektuplarıyla dolu. Çoğu eşin de dediğiniz gibi haberi var ama işten işten geçtikten sonra uyanmışlar. Sonra da dert köşelerine yazıp biz şimdi ne yapacağız diye soruyorlar.

selam ederim;

face gerçekten büyük etken boşanmalara. sürekli arayışta olan insanın arayıpda bulamadığı kutsal, eski sevgililer ile buluşma noktası.

• Etiketler
    boşanma nedeni facebook
  • Üst Alt