• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Ezel

  • Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 9K

Gül@y

Kıdemli
Üye
Ezel

Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar...Önce Ömer vardı. Ömer'in ailesiyle birlikte küçük, basit bir hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu, çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana dek.
 

Gül@y

Kıdemli
Üye
Ezel Dizisi Bölüm Oyuncuları

Ezel Dizisi Bölüm OyuncularıEzel Dizisi Oyuncusu İsmail Filiz.

Herkesin merakla beklediği ve öğrenmek istediği kişi Ömer karekterinin gerçekte kim olduğu,

İsmi: İsmail Filiz

Üniversite Mezunu Ve Evli

Dizide Kenan İmirzalıoğluna Benzerliği ile dikkati çekti ve ilerisi için çok iyi bir oyuncu olacağını kanıtladı.

Kenan İmirzalıoğlu Ezel Dizisi Oyuncusu:

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir;

Kenan İmirzalıoğlu, (d. 18 Haziran 1974 – Bala, Ankara) eski model, sinema ve TV dizi oyuncusu.

Ankara’nın Bala ilçesinin Üçem köyünde doğan Kenan İmirzalıoğlu, orta ve lise öğrenimini Ankara’da, yüksek tahsilini ise İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümü’nde yaptı.

1995 yılında mankenlik yapmaya başladı ve arkadaşlarının teşvikiyle girdiği Best Model of The World mankenlik yarışmasında birinci oldu…

1999 yılında televizyon dizisi Deli Yürek‘te Yusuf Miroğlu karakterini canlandırarak oyunculuğa geçti… Kısa zamanda oyunculuk yeteneğiyle seyircilerin ve yönetmenlerin ilgi odağı oldu. 2001 yılında Deli Yürek‘in sinema versiyonu Deli Yürek: Bumerang Cehennemi adlı filmde oynayarak sinemaya transfer oldu…

Ardından yine bir televizyon dizisi Alacakaranlık‘ta (2003) rol aldı… Sinemadaki ikinci çalışması Uğur Yücel’in yazıp, yönettiği Yazı Tura‘da başrolü Olgun Şimşek ile paylaştı… çok büyük bir gişe yapmasada film festivallerinde çok büyük ödüller kazandı ve bu filmde oyuncuların gösterdiği performans çok beğenildi.

Kenan İmirzalıoğlu’nun üçüncü sinema deneyimi, çekimleri Türkiye’de gerçekleştirilecek olan Fransa, İngiltere ortak yapımı Gilgamesh / Gılgamış’la olacaktı ama, proje gerçekleşmedi…

2006’da Suat Yalaz’ın eserinden sinemaya uyarlanan, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği Son Osmanlı Yandım Ali’de rol aldı…

2007′de televizyon dizisi Acı Hayat’ta (2006) başrolü Selin Demiratar’la paylaştı… Son olarak Kabadayı filmiyle sevenlerinin önüne çıktı.Bu filmde başrolü usta aktör Şener Şen ile paylaştı.

Oynadığı Diziler
Deli Yürek (Yusuf Miroğlu) (1999)
Alacakaranlık (Ferit Çağlayan) (2003)
Acı Hayat (Mehmet Kosovalı) (2005-2007)

Filmleri:
Yıl Yapım Rol Notlar
2010 Beyaz Güvercin Sünnetli Doğan Hacı (henüz gösterime girmedi)
2007 Kabadayı Devran
2006 Son Osmanlı Yandım Ali Yandım Ali
2004 Yazı Tura Hayalet Cevher
2001 Deli Yürek: Bumerang Cehennemi Yusuf MiroğluCansu Dere Ezel Dizisi Oyuncusu:Ailesi Yunanistan göçmenidir. İlk ve orta ögrenimini İzmir’de tamamladı. 2000 yılında Kanal D Miss Turkey Güzellik Yarışması’nda Türkiye 3. güzeli seçildi ve o yıldan itibaren profesyonel mankenlik yapıyor.

Öğrenimine İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bölümü nü bitirdi. Hakan Yıldırım, Cengiz Abazoğlu, Ümit Ünal, Evrim Timur, Arzu Kaprol, Bahar Korçan gibi Türkiye’nin en önemli moda tasarımcılarının defilelerinde yer aldı.

ITKIB’nin tüm yurtdışı organizasyonlarında Türkiye’yi temsil eden Cansu Dere, 2002 ve 2003 yılları arasında Paris’de çeşitli defilelere katıldı ve birçok önemli fotoğrafçıyla çalışmalar gerçekleştirdi. 2006 yılı itibariyle Sıla isimli dizide rol alıyor. Ayrıca Kenan İmirzalıoğlu’yla birlikte Son Osmanlı Yandım Ali adlı sinema filmini çekmiştir.

2006 yılından beri komedyen Cem Yılmaz ile birliktedir.

Filmografisi

* Kabuslar Evi: Takip (2006) – Esme
* Son Osmanlı Yandım Ali (2006) – Defne
* Sıla (2006) – Sıla
* Güz Yangını (2005) – Ceylan
* Metro Palas (2004) – Nazan
* Alacakaranlık (2003) – Irmak Bozoğlu
* ((Altın Kızlar)) (((2009)))- CeylanYiğit Özşener Ezel Dizisi Oyuncusu1972 İzmir doğumlu olan oyuncu, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden 1996 yılında mezun oldu.

1997- 1999 yılları arasında Koç Üniversitesi’nde İşletme master’ı yaptı.

1994 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları’nda eğitim almaya başladı ve 2001 yılına kadar Studio Oyuncuları bünyesindeki çeşitli oyunlarda yer aldı.

1995 yılında Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Gergadanlaşma” ile profesyonel olarak oyunculuğa başladı. Bu oyun ile Bulgaristan ve Makedonya’da gerçekleştirilen festivallere katıldı.

Ardından sırasıyla Harold Pinter’in yazdığı Şahika Tekand’ın yönettiği “Gitgel Dolap”, Şahika Tekand’ın yazıp yönettiği “Oyuncu” gibi oyunlarda yer aldı.

2000 yazında Delphi’de gerçekleştirilen X. Antik Oyunlar Festivali’nde, Thedoros Terzopolos’un yönettiği “Herakles” projesinde yer aldı. Ardından 2001 yılında Şahika Tekand Studio Oyuncuları ile “Gergedanlaşma”da tekrar yer aldı.

2001 yılında kurulmuş olan “Dükkan” Tiyatro Topluluğu’nun kurucu üyesidir.Barış Falay Ezel Dizisi OyuncusuDoğum Yeri : Balıkesir
Doğum Tarihi : 1972
Eğitimi : Lisans

Çeşitli özel tiyatrolarda ve Ankara Devlet Tiyatrosu’ nda 2 yıl çalıştıktan sonra, 1997 yılında kuruluş sınavıyla beraber İzmit Şehir Tiyatrosu sanatçısı oldu. “Hamlet” ile başlayan bu serüven, “Üç Kuruşluk Opera”, “Misafir”, “Kamyon”, “Roberto Zucco”, “Kırmızı Yorgunları”, “Azizname”, “Barış”, “Bahar Noktası”, “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz”, “Karar Kimin” ve daha bir çok oyunda oynayarak sürdü. “Deniz Kızı Masalı”, ve “Bir Yaz Gecesi Rüyası” adlı oyunları yönetti. Tiyatronun bünyesindeki Tiyatro Okulunda eğitmenlik yaptıSedef Avcı Ezel Dizisi OyuncusuDoğum Yeri : Malatya
Doğum Tarihi : 1978
Eğitimi : Lisans

Boy: 179
Beden: 36
Ölçüler: 84 – 60 – 91
Ayak: 39
Göz Rengi: Ela
Saç Rengi: Kahverengi
Yabancı Dil: İngilizce – Orta

Manken ve dizi oyuncusu.

Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü mezunu olan Sedef Avcı, Gaye Sökmen Ajans’a bağlıdır. 1997 Elite Model Look 1.si ve kendisi gibi manken olan Kıvanç Kasabalı ile evlidir.
 

Gül@y

Kıdemli
Üye
Ezel Dizisi Bölüm Fragmanları

Ezel Dizisi Bölüm Fragmanları

ezel 1.tanıtım fragmanı
[izlesene]1113910[/izlesene]


ezel 2. bölüm fragmanı
[izlesene]1186120[/izlesene]


ezel dizi 3. bölüm fragmanı
[izlesene]1202647[/izlesene]


ezel 4. bölüm fragmanı
[izlesene]1211867[/izlesene]


ezel 5. bölüm fragmanı
[izlesene]1227206[/izlesene]


ezel 6. bölüm fragmanı
[izlesene]1248262[/izlesene]


ezel 7 bölüm fragmanı (16 Kasım 2009 Pazartesi,yarınki bölümü)
[izlesene]1259821[/izlesene]
 

Gül@y

Kıdemli
Üye
Ezel Dizi Müzikleri

Ezel Dizi Müzikleri-Ezel Replikleri

ezel dizisi jenerik müziği
[izlesene]1221641[/izlesene]


ezel dizisi ( kıraç-yaşayamam artık )
[izlesene]1250661[/izlesene]


ezel dizisi- oysa herkez öldürür sevdiğini
[izlesene]1211790[/izlesene]


ezel 4. bölüm özlü sözler
[izlesene]1222565[/izlesene]


kerpeten ali ve ezel kapismasi
[izlesene]1241750[/izlesene]
 
Üst Alt