• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Evrenden Torpilim Var..

• Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Evrenden Torpilim Var..

Guney

Kıdemli
Üye
Evrenden Torpilim Var

Aykut Oğut

Siz hiç 150 kilo oldunuz mu? Sizin hiç yabancı bir ülkede bavulunuzu kaybettiğiniz, sabahları mısır gevreğine bira döküp hayatta kalırken günlerce tek kelime bile konuşmadığınız, dayak yedikten sonra girdiğiniz komadan bir gözünüzü kaybetmiş olarak çıkıp tekrar parklara döndüğünüz, annenizi kaybettikten sonra hapiste yatarken babanızı kaybettiğiniz oldu mu?
Benim oldu.

Peki ya sonra o yabancı ülkenin dilinde şakır şakır konuşup hatta seslendirme yönetmenliği bile yaptığınız, o ülkedeki filmlerde başrol oynadığınız, 70 kilo verip filinta gibi olduğunuz, yeni ve mutlu bir hayat kurduğunuz, elinizi attığınız her işi altın yumurtlayan tavuğa çevirdiğiniz, her saniyenizi gülümseyerek geçirdiğiniz, hayatta istediğiniz her şeyi elde etmeye başladığınız oldu mu?

Benim oldu.
Nasıl mı?
Gelin anlatayım…

kaynak

Keyifle okuyacağınız canım ın önerisi bende keyiflerdeyim...

Guney

Kıdemli
Üye
Asistanıma devrettim herşeyi o benim yerine yapıyor tüm işleri ..
ben mi ne yapıyorum?
BEN SADECE İSTİYORUM....

Guney

Kıdemli
Üye
Evet hayatım cidden oldukça iyi bir kılavuz..
tabi ben ilk okuduğumda tabir caiz se "kıçımla okuduğum için" çok ta farkedemediğim bu yönergelerin gerçekliğini şimdi şimdi anlıyorum:))
Ve bırakıyorum her şeyi asistanıma...
Ve her gün sahip olduğum güzelliklere şükrediyorum ve listem giderek daha da uzuyor...

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Senin kitap tavsiyelerine bayılıyorum martım kafka'dan sonra hemen bunuda alıcam keyifli,tat bırakıcak bir kitaba benziyor buda..:freakedout::freakedout:

Arka kapak yazısına bakarakta almamak mümkün değil zaten bu kitabı..

Guney

Kıdemli
Üye
Senin kitap tavsiyelerine bayılıyorum martım kafka'dan sonra hemen bunuda alıcam keyifli,tat bırakıcak bir kitaba benziyor buda..:freakedout::freakedout:

Arka kapak yazısına bakarakta almamak mümkün değil zaten bu kitabı..
kesin ve kati olarak diyorum ki "OKU BU KİTABI" bayılacaksın birtanem...

bana kim önerdi dersin..:))
deme sakın...:))

Üst Alt