• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Evlilik bölüm kuralları (Okumadan başlık açmayın mesaj yazmayın)

Okunuyor :
Evlilik bölüm kuralları (Okumadan başlık açmayın mesaj yazmayın)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşlar evlilik katogorisine ilginin fazla olması nedeniyle bu bölümün daha düzenli olması, karışıklığa sebep olmaması, sahte üye adları ile tekrar (spam) konu ve mesajların önüne geçebilmek için bazı kurallar getirdik. Siz değerli üyelerimizin aşağıdaki kurallara uymasını rica ediyoruz. Kurallara uymanız başarı şansınızı da artıracaktır.

FORUMDA HERKESE AÇIK MAİL ADRESİ VE TELEFON NUMARASI VERMEK YASAKTIR (bu tip mesajlar silinecektir mail adresi veya telefon numarası vermek istiyorsanız özel mesaj yolu ile verin bu bizi ilgilendirmez)


Lütfen aşağıdaki şablona göre mesaj (ilan) oluşturun..

secenekler.jpg


1- Konu açarken başlığın sonundan bulunduğunuz şehri yazın
2- İlan konu içerisinde şu anki medeni durumunuz hakkında bilgiler verin ( Hiç evlenmemiş,Bekar,Dul,Ayrı yaşıyor,Çocuklu çocuksız ...vb)
3- Kendinizi tanıtın (boy kilo gibi fiziksel özellikleriniz hatta profil sayfanızda avatar yerine fotoğraf koymanız daha ciddi görünmenizi sağlayacaktır)
4- İş ve ekonomik durumunuz hakkında bilgiler verin..
5- Hangi şehirde yaşamayı tercih edersiniz belirtin
6- Ücret talep edip etmediğinizi belirtin

NOT: 1 -
Evlilik bolümüne mesaj yazan herkesin kendini tanıtan,ne aradığını, hangi şartlarla aradığını belirten bir konusu (ilan) olmalı

NOT :2 - Evlilik bölümünde yukarıdaki şablona benzer kendi konusu bulunmayıp başkasının konusunun altına e-mail adresi veya telefon numarası... bırakıp mail adresine yazın bu numarayı arayın gibi mesaj bırakıp ortadan kaybolanı bende siteden kaybederim:)) ( mesajınız silinir siteden de atılırsınız)

Dikkat! Yasal Uyarı

Lütfen aşağıdaki şablona göre mesaj (ilan) oluşturun..
 
Cinsiyet
Erkek
Yaş
18
Boy
175
Kilo
75
Medeni Durum
Bekar (hiç evlenmemiş)
Konum
İstanbul
Eğitim
Lisans
Meslek İş
Serbest meslek
Üst Alt