• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Dikkat! Evlilik bölüm kuralları (Okumadan başlık açmayın mesaj yazmayın)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Arkadaşlar evlilik katogorisine ilginin fazla olması nedeniyle bu bölümün daha düzenli olması, karışıklığa sebep olmaması, sahte üye adları ile tekrar (spam) konu ve mesajların önüne geçebilmek için bazı kurallar getirdik. Siz değerli üyelerimizin aşağıdaki kurallara uymasını rica ediyoruz. Kurallara uymanız başarı şansınızın da artıracaktır.


Lütfen aşağıdaki şablona göre mesaj (ilan) oluşturun..

1- Konu açarken başlığın sonundan bulunduğunuz şehri yazın
2- İlan konu içerisinde şu anki medeni durumunuz hakkında bilgiler verin ( Hiç evlenmemiş,Bekar,Dul,Ayrı yaşıyor,Çocuklu çocuksız ...vb)
3- Kendinizi tanıtın (boy kilo gibi fiziksel özellikleriniz hatta profil sayfanızda avatar yerine fotoğraf koymanız daha ciddi görünmenizi sağlayacaktır)
4- İş ve ekonomik durumunuz hakkında bilgiler verin.. (ev araba ...vs)
5- Hangi şehirde yaşamayı tercih edersiniz belirtin
6- Ücret talep edip etmediğinizi belirtin

NOT: 1-
Evlilik bolümüne mesaj yazan herkesin kendini tanıtan,ne aradığını, hangi şartlarla aradığını belirten bir konusu (ilan) olmalı

2- Evlilik bölümünde yukarıdaki şablona benzer kendi konusu bulunmayıp başkasının konusunun altına e-mail adresi veya telefon numarası... bırakıp mail adresine yazın bu numarayı arayın gibi mesaj bırakıp ortadan kaybolanı bende siteden kaybederim:)) ( mesajınız silinir siteden de atılırsınız)

Dikkat! Yasal Uyarı
 
Son düzenleme:

benzer konular


Üst Alt