evli bir kadından gele teklif

ıssız_adam

Acemi
Üye
bayanlara sormak istediğim bir soru var..ne kadar zamandır beni rahatsız eden bir durum var..

evli ,25 yaşında çok hoş bir komşum var..(evli bir bayan)
ne kadar çekici olsa da ona mecburen komşu gözüyle bakıyordum...

ve yaklaşık 2 yıllık bir komşuluktan sonra benden hoşlandığını ima eden sözler söyledi..

böyle bir ilişkiye başlamak her açıdan tehlikeli olacak benim için..3 yaşında da bir kızı var..

fakat kendimle savaşmaktan ve direnmekten de bıktım..

en iyi çözüm taşınmak mı?

İnci

Kıdemli
Üye
bayanlara sormak istediğim bir soru var..ne kadar zamandır beni rahatsız eden bir durum var..

ve yaklaşık 2 yıllık bir komşuluktan sonra benden hoşlandığını ima eden sözler söyledi..

böyle bir ilişkiye başlamak her açıdan tehlikeli olacak benim için..3 yaşında da bir kızı var..

En iyi çözüm taşınmaktır. Çünkü zamanla savunma mekanizmanız kırılabilir.
Çünkü anladığım kadarıyla sizde o bayandan hoşlamışsınız.Ama hoşlanmak
duygusu yüzünden insani değerler bu kadar kolay hiçe sayılabilirmi?
Çocuğu var diyorsunuz hadi o bayan içinde tutamamış size söylemiş bari siz iyi düşünün öyle karar verin derim.

Castiel

Acemi
Üye
En iyi çözüm taşınmaktır. Çünkü zamanla savunma mekanizmanız kırılabilir.
Çünkü anladığım kadarıyla sizde o bayandan hoşlamışsınız.Ama hoşlanmak
duygusu yüzünden insani değerler bu kadar kolay hiçe sayılabilirmi?
Çocuğu var diyorsunuz hadi o bayan içinde tutamamış size söylemiş bari siz iyi düşünün öyle karar verin derim.

arkadaş herşeyi söylemiş ben sadece küçük bir şey ekliyeceğim.Sen o bayanın hislerine cevap verirsen büyük ihtimalle o bayanın hayatı mahfolucak.Peki ilerde o 3 yaşındaki çocuk karşına geçip hesap sorduğunda ne söyleyeceksin?

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
İlerde çok çok pişman olacağınız bir durumla karşı karşıyasınız.
Bu her iki taraf için de geçerlidir.
En kısa zamanda buna engel olmak için bir çözüm üretmelisiniz...

R

redyellow

Ziyaretci

Taşınma imkanınız varsa en iyi çözüm taşınmaktır, bu kişi ahlaksız, bu çok apaçık, sizden cevap alamayınca başka ahlaksızlıklara başvurabilir. iftira vs. gibi.

Siz onun bu ahlaksızlığına alet olmayın.

En güzeli pislikten uzak durmaktır.

Pisliğe ne kadar yakın olursanız üzerine pislik sıçrama ihtimali o kadar çok olur.

Üst Alt