• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Evlenen Çiftlere Kur'ân-ı Kerîm ve Aile Saadeti Kitabı

• Konbuyu başlatan zekaikc
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 8
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
Evlenen Çiftlere Kur'ân-ı Kerîm ve Aile Saadeti Kitabı

zekaikc

Amatör
Uzaklaştırıldı
Tirebolu Semerkand İletişim Merkezi'nin girişimleri sonuç verdi. Proje kapsamında evlenen çiftlere kitap hediye ediliyor

Evlenen çiftlere belediye başkanları tarafından hediye edilmek üzere Tirebolu Semerkand İletişim Merkezi tarafından Kur'ân-ı Kerîm ve Aile Saadeti Kitabı dağıtımı yapılıyor.

Görele belediye başkanı mimar Ertuğrul Melikoğlu ile bir protokol imzalandığını dile getiren Tirebolu Semerkand İletişim Merkezi yetkilileri ve Semerkand Vakfı Tirebolu Başkanı Nihat Bektaşoğlu aynı zamanda Tirebolu ve Doğankent belediyelerine Kur'ân-ı Kerîm ve Aile Saadeti kitabı verildiğini diğer ilçe belediye başkanları ile görüşmelerin devam ettiğini söylediler.

motion

Acemi
Üye
Bende bu boşanmalar neden arttı diyordum, meğer aile saadeti kitabı vermiyolarmışta ondanmış.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;

sayın zekaic yaptıgınız yorum adminler tarafından silinsede yan tarafda görülüyor malesef. siz değilmisiniz tüm dini konularda yazılar yazıp ayetlerle süsleyen? hani nerede hoşgörü nerede islam? bu soruyu sorarım hakkım vardır. çünkü buğün bu ilmin bu halde olmasına sebep çok konuşup az icraat yapmaktır. yanlışı görürsem yerine doğrusunu koymak borcumdur varsa hatam sizde beni düzeltin sizden özür dilerim.

zekaikc

Amatör
Uzaklaştırıldı
selam ederim;

sayın zekaic yaptıgınız yorum adminler tarafından silinsede yan tarafda görülüyor malesef. siz değilmisiniz tüm dini konularda yazılar yazıp ayetlerle süsleyen? hani nerede hoşgörü nerede islam? bu soruyu sorarım hakkım vardır. çünkü buğün bu ilmin bu halde olmasına sebep çok konuşup az icraat yapmaktır. yanlışı görürsem yerine doğrusunu koymak borcumdur varsa hatam sizde beni düzeltin sizden özür dilerim.
benim için değerli olan birşeye hakarete neyin hoşgörüsü?

küfür içermiyor diye her yazılan cümleye saygı duymam yada hakaretten saymamam mı gerekiyor?

admin efendiye üyeliğimi silmesi için mesaj attım bakalım bekliyorum. Yoksa kendimi küfürlerle sildirmek zorunda kalacağım.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
benim için değerli olan birşeye hakarete neyin hoşgörüsü?

küfür içermiyor diye her yazılan cümleye saygı duymam yada hakaretten saymamam mı gerekiyor?

admin efendiye üyeliğimi silmesi için mesaj attım bakalım bekliyorum. Yoksa kendimi küfürlerle sildirmek zorunda kalacağım.
Sevgili zekaic forumda diğer bir üyeye yaptığı hakareti sildiğimiz için bana aşağıdaki mesajı atmıştır. Bende kendisini forumdan uzaklaştırıyorum

lan silsene üyeliği
Her mesaja saygı duyacaksınız diye bir kuralımız yok Fakat burası forum sitesidir dolayısıyla forumda her açılan mesaja diğer bir üyenin beğenin veya beğenmeyin yorum yazma hakkı var. Yazılarınıza yorum yazılmasını istemiyorsanız blog sitelerinde yazıp yorum özelliğinide kapatmalısınız.

tansxx

Kıdemli
Üye
selam ederim;
admin efendiyede bir teşekkür gerekirken yaklaşım oldukça sert muhterem. şimdi bir arkadaş hata yapıyor siz ona hakaret ediyorsunuz ardından mesajınız hakaret içerdiginden siliniyor sonrada admin efendiye mesaj atıyorsunuz hesabınızın kapanması için. şimdi bir arkadaşın yaptığı hatayı foruma ve yazılarınızı ilgi ile okuyanlarada kestiniz. hani nerede islamın ADALET i?

sevgili peygamberimiz diyorki;
sinirlenince çıkıp yürüyüş yapın ve ekliyor " gerçek pehlivan öfkesini yenebilendir". gördünüzmü islamı uygulamak ne kadar zor. o arkadaşa bile hoşgörülü olacaksınızki islamı uslune uygun uygulanmış olun. ama en ucuz yolunu seçiyor insan 3 ihlas bir fatiha. hoşgörü nerede? islamiyet nerede? KUR'AN ı ezbere bilen müslüman ise bunu uygulayana ne deniyor? oldukça karışık durumda mesele vahim gerçekten.

Üst Alt