• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Evlenecek çiftlere özel dekorasyon fikirleri

• Konbuyu başlatan simqe
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 6K

Okunuyor :
Evlenecek çiftlere özel dekorasyon fikirleri

Seyhan

Amatör
Üye
ayy ne rahat görünüyor oturmak vardi o koltukta :)... beyaz koltugun temizligi nasil olur acaba.. cogu bayanlar beyaz almaaa diyip duruyor bas edemezmisim cok cabuk kirlendiginden.. senin bu konudaki tecrübeni merak ettim
kumas almadiginda pek farketmez aslinda beyaz olmasi, benim 2 tane cocugum var ama hep beyaz aliyorum ama deri aliyorum koltuklari. üzerine birsey döktüklerinde hemen silebiliyorsun islak bez ile... kumas oldugunda bir bardak meyve suyu dökseler hemen icine isler ve lekeyi yok edemezsin
yani aslinda kumas olduktan sonra baska renk bile olsa farketmez cunku leke herzaman gözükür...

GELINCIK__

Amatör
Üye
kumas almadiginda pek farketmez aslinda beyaz olmasi, benim 2 tane cocugum var ama hep beyaz aliyorum ama deri aliyorum koltuklari. üzerine birsey döktüklerinde hemen silebiliyorsun islak bez ile... kumas oldugunda bir bardak meyve suyu dökseler hemen icine isler ve lekeyi yok edemezsin
yani aslinda kumas olduktan sonra baska renk bile olsa farketmez cunku leke herzaman gözükür...

zaten alirsam deri koltuk alirim mutlaka... e yani sen iki cocuk varken bile sorun olmaz diyorsan, biz koca insanlar hayli hayli altindan kalkariz diye düsünmekteyim.... :eek:k:

Seyhan

Amatör
Üye
zaten alirsam deri koltuk alirim mutlaka... e yani sen iki cocuk varken bile sorun olmaz diyorsan, biz koca insanlar hayli hayli altindan kalkariz diye düsünmekteyim.... :eek:k:
yani bencede neden sorun olsun, severek döseyip oturmak varken yok batacak yok pislenecek diye zevkini tatmin etmeyen birsey almak cok sacma....
varsin kirlensin benimle mezarami gidecek....

Seyhan

Amatör
Üye
bu konu acaip sardi beni kaptirdim gidiyorum biraz daha devam edersem galiba esyalari atip bende yeniden dekore edecegim, masraf cikacakkkk

GELINCIK__

Amatör
Üye
vuu 2500 € bayagi pahaliymis :) .... hehe valla bende bir yandan ütü yapiyorum bir yandan da foruma bakiyorum koydugun resimlere... benide sardi ne yalan söyleyim :)... muhtesem koltuklar.. bide pahali olmasalar :)

Seyhan

Amatör
Üye
vuu 2500 € bayagi pahaliymis :) .... hehe valla bende bir yandan ütü yapiyorum bir yandan da foruma bakiyorum koydugun resimlere... benide sardi ne yalan söyleyim :)... muhtesem koltuklar.. bide pahali olmasalar :)
sen bosver fiyatlari, o dükkanda öyleymis, ne istedigni bildikten sonra daha ucuzada bulursun zevkine göre. yeterki nasil istedigin hakkinda bir fikrin olsun... Almanya da Ikea varmi? bak orda güzel ve ucuz seyler var belki bu resimde gördüklerinden daha da güzel dösersin yari fiyatina.....

GELINCIK__

Amatör
Üye
evet olmazmi.. yeni genc ciftlerin cogu evini ordan dösüyor.. zaten iki üc sene sonra yeni seyler cikacak degistirecegim.. okadar cok para harcamaya gerek yok aslinda haklisin ikea ucuz ve cok güzel seyleri var (fazla saglam olmasada) :)

Üst Alt