Evinize Yatırım Yapın!

Merhaba
Evinizin her köşesinde uygulayabileceğiniz keyifli dokunuşlar, evinizin değerini arttıracaktır.

Evde hep aynı şeyleri görmekten sıkıldınızsa, tüm evi baştan aşağı değiştirmenize gerek yok. Bütçenizi zorlamadan, ufak tefek yeniliklerle yaşam alanınızı güzelleştirebilirsiniz.

Kanepenizi uzun yıllardır kullanıyorsunuz ve artık bir değişiklik şart oldu diye içinizden geçiriyorsunuz. Ancak yeni bir yüz diktirmenin maliyetini karşılayacak durumda değilsiniz. Bu durumda throw ve yastıklar yardımınıza yetişecektir. Kanepenize pratik yoldan yeni bir görünüm kazandırmış olacaksınız.

Eski tarz kalorifer peteklerinden kurtulabilirsiniz. Yeni petekler evinizin tüm havasını değiştirecektir. Özellikle banyoda kullanılan modern kalorifer petekleri, banyodan çıktığınızda kullanarak ıslattığınız havluları ve bazı ufak kıyafetleri kurutmak için mükemmeldir.

Çeyizinizden kalma çatal kaşık setinden eksilenler olmuştur. Siz de başka takımlarla birleştirerek, takımı tamamlamaya çalışıyorsunuz. Ortaya çıkan görüntü muhtemelen sizi mutlu etmiyordur. O zaman hemen dışarı çıkın ve yaptığınız yemekleri gönül rahatlığıyla sergileyeceğiniz ve sofranızın şık görünmesini sağlayacak bir set alın.

Bir değişiklik yapın ve evinize şömine yaptırın. Ancak bütçeniz buna yetmiyorsa, sadece dış giydirmesini yaptırarak, içine şömine görüntüsünde hazırlanmış, elektrikli lambalardan alabilirsiniz. Görüntüsü bile sıcaklık verecektir.

Oturma odanıza bir stil katmak ve odak noktası yaratmak isterseniz, kırmızı renkte çarpıcı bir koltuk koyarak bunu başarabilirsiniz.

Oturma odanızda, kanepe veya koltuğunuzun başucuna yerleştireceğiniz bir lambaderle loş bir ortam yaratabilirsiniz.

Kumaş satan dükkanların yılsonu veya sezonu sonu indirimlerini takip edin. Evinize enerji katmanızın en kolay yolu, parlak ve canlı renkteki kumaşları kullanmaktır. İster yatak odanızda, ister oturma odanızda böyle bir çözüm yolunu kullanabilirsiniz.

Klasik tarzdaki puflarla, hem şık, hem derli toplu alanlar yaratabilirsiniz.
MSN Kadın
 
Üst Alt