evet umre hayır umre....

Guney

Kıdemli
Üye
AKP Genel başkan Yardımcısı Haluk İpek, MKYK'da parti yönetimini şöyle uyardı: Ramazan umresi için 80 bin kişi başvurdu.

Büyük bölümü 'evet' oyu verecek kitleden. Bayramı da Mekke'de geçerecekleri için referandumda oy vermezler. İpek'in görüşleri doğrultusunda AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'da teşkilata 12 Eylül'e kadar yurtdışına çıkış yasağı getirdi: Umreyi başka dönem yapın..

yakındır yakın gelecek sıcak günler çok yakın....

ne dersiniz umre iptal edilsin mi?....

seçim bu dostlar her şey "mübah"..:)) mı?
 

gordionum

Tecrübeli
Üye
ata yadigari EJDAT KALESİ yıkılmış ve yerine süper lüx otel yapıldı ve kişi başı umre gideri 30.000 EURO bakacağız kimler gidiyor?

korkum oki! başbakan 7 yıldızlı otelleri çok seviyor, ayrıca 5 metre brandalar falanla kamufle ediyor. istermisiniz oda gitsin! hatta amerikada üniversite havuzunda yüzen sümeyye kızımızıda götürsün!!!! ama o havuzda muhakkak haşema ile yüzüyordur!!!
 

Guney

Kıdemli
Üye
Yakında "şu ramazanı da mı ertelesek" gibi söylemler duyarsanız şaşırmayın..

sayın dini bütün ler..!!!!!!!

Ama sizde haklısınız tabiki "Devlet" "din" den ÖNCE gelir....
hatta şu aralar HERŞEY.....

KOLAY GELSİN
 

sailor

Amatör
Üye
Şimdi Umre'ye gidecek olanlar yurt dışı yasağı yüzünden gidemiyorlar.Bu yasak kalkana kadar Umre'ye gidecek olup da gidemeyenlerden biri ölürse bunun sorumlusu başbakan."Şimdi gitmesinler sonra gitsinler."Sonraya kimin çıkacağı belli mi.
 
Üst Alt