• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Etiketleme sistemi eklendi

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bazı sitelerde mevcut olan (facebook,twitter) @dogangunes adminin de çok istediği @ ile kullanıcıları işaretleme özelliği forumumuza eklenmiştir.

Bu özelliği nasıl kullanacaksınız Herhangi bir konu veya yorumumuzdan haberdar olmasını istediğiniz uye veya arkadaşınızı etiketlediğinizde o na otomatik bildiri gönderilmesini sağlarsınız.

Yazı içinde herhangi bir üyeyi ( @rumuz ) şeklinde etiketleyebilir veya aşağıdaki resimlerde gördüğünüz gibi konu altında da uyeleri etiketleyebilirsiniz

Konu altı:
etiket1.jpg

Profil sayfanız:
etiket2.jpg
etiket3.jpg

Ayar kısmı Profil ayarlarında:
etiket4.jpg

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Çok Teşekkürler @YukseLL admin eline sağlık.Süpermeydan foruma hayırlı olsun..:)

Guney

Kıdemli
Üye
Demek benim gençlik yıllarımda kalan "fişleme" tekrar gündem de..:))
Şaka bir yana oldukça güzel olmuş ...

mopsy

Emektar
Üye
Demek benim gençlik yıllarımda kalan "fişleme" tekrar gündem de..:))
Şaka bir yana oldukça güzel olmuş ...
Merhaba

Sn.Kizil Marti;ne zaman yaslandiniz?

Fisleme hep gundemdedir.
Gundemden dusen/degisen fisleme degil,
Fisleyen gurubun niteligi/kisilerdir.

Son düzenleme:

Guney

Kıdemli
Üye
Merhaba

Sn.Kizil Marti;ne zaman yaslandiniz?

Fisleme hep gundemdedir.
Gundemden dusen/degisen fisleme degil,
Fisleyen gurubun niteligi/kisilerdir.
Oooo sevgili Mopsy ben yaşlanalı epey oldu en son 8 haziran da fena yaşlandım..:))

Fişleyen grup pek değişmedi gibi,sanki fişleme yöntemleri değişti ...
Hatırlıyorum da ilk fişlenmem bir mezar ziyaretinden sonra olmuştu... yıllar nasıl geçiyor ...

İ

İNCİ

Ziyaretci
Bir nevi otomatik dayatma bu etiketleme sistemi. Dileyen beğenen kullansın tabi ki! Ben kolaycılığı sevmediğim için kullanmayacağım.
Takip ettiğim üyelerin paylaşımlarını profillerinde bulunan seçeneklerden bulabiliyorum. Ya da son mesajlar seçeneğinden okuyorum.
Supermeydan forum sade yapısıyla güzel. Diğer facebook ve twitter gibi yerlerden farklı bir yer olduğu için ben bu forumu seviyorum.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sunucuda Çok fazla yük artışına sebep olduğundan etiket sistemimiz kaldırılmıştır.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Edit

etiketleme sistemi sunucuyu fazla yorduğundan tekrar kaldırılmıştır.

ADMİN

karafetva

Tecrübeli
Üye
Ne ara eklendi de kaldırıldı...
Birilerini haberdar etmek için bi yöntem olmalı. Alıntı yapıyoruz ve ismini verebiliyoruz diğer üyenin. O neden yormuyor sunucuyu?
Yani sunucuyu yoruyorsa yormayan bir yol bulmak lazım. Eğer etiket "arama" işlemi gibi birşey yapıyorsa bunu modifiye etmek düşünülebilir.

İki tane
arasına yazılan metin alıntı oluyor. Birinci
değiştirilip
üyeadı' Alıntı:
yapılırsa o üyeye bildirim gidiyor. Bu kısımda bir modifiye düşünülebilir.
Uzmanlarının fikrine ihtiyaç var kısaca..

Üst Alt