Etek boyu çağdaşlık göstergesi midir?

Kadınların açık veya kapalı giyinmeleri ne kadar çağdaş oldukları ile mi ilgilidir?

Değil ama minili ya uzun etekli hatun görünce insanları yollu yada örümcek beyinli yerine koyup koymamak medeniyet göstergesidir :)

İ

İNCİ

Ziyaretci
Öncelikle şunu sormak lazım.Bir kadın neden bacaklarını ve gögüslerini teşhir etmek ister? Sanırım kendi hencinsleri beğensin diye değil.
Erkekler kadınların en çok neresinden hoşlanır? Bacaklarından, gögüslerinden,kalçalarından ve eğer bir kadın vücudunun bu bölgelerini
teşhir edecek şekilde giyiniyorsa o zaman tercih ettiği giyim tarzı erkeklerin ilgisini çekmek ve erkeklere kendini beğendirmek içindir.
Ben mini etekli ya da beli düşük veya gögüs dekolteli bir kadın gördüğümde erkeklere kendini beğendirmek için böyle giyindiğini düşünüyorum.
Böyle giyinen kadınlar boşyere yok biz yakıştığı için, yok biz erkekler için giymiyoruz falan diye kendilerini kandırmasınlar.Çünkü erkekler kanmıyor.

Çok aşırı açık giyinenlerin amacı elbette bellidir.Yerine göre giyinmiyorsa belki beğenilmek ister ama tecavüze ya da tacize uğramak istemez.Arada bir de bu farkı unutmamak gerekir.
Ki bazı erkek zihniyeti de pantolon giyen bir bayana bile niyetini bozuyorsa o kısmını erkeklerin düşünmesi gerekiyor.BAyanlar değil.Çünkü 80 yaşında tecavüze uğrayan ninenin göğüs dekoltesi giydiğini hiç sanmıyorum

yıllarca önemsenmeyen baskı altında tutulan bir hiç olarak görulen kadın özgürlüğüne kavuşmak için varlığını isbatlamak için aklı yerine vöcudunu kulanmaya başladı böyle oluncada var olduklarını kanıtlamak için süsten püsten kısacık mini ekletlerden başkabir şeyleriin bedenlerini yokluktan kurtaracak hiç bir nesneninolmadığını düşünnüyorla
varlığını kanıtlamak için ve varlığını inkar eden topluma karşı bakın varım herşeyimle varım diye bilmek için giyiyorlar.

hersek istedegigibi giysin kimse kimseyi hor görme yetkisi vermez giyim kusamdan dalayi
bence huzur ve mutluluk bir birlerine karsi yagili olmaqyi becersinler yetert iyisi ve kötüsü kisiye ayittir

Üst Alt