• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Estetikle Gamzeli Olabilirsiniz

Okunuyor :
Estetikle Gamzeli Olabilirsiniz

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Yüzde uygulanacak işlemde gamze istenilen bölge belirlenerek operasyona başlanır. Kalçada ise orta hattın iki yanında istenilen yer işaretlenerek o bölgedeki iki milimetrik bir kesik açıp içindeki yağı alınır. Derinin altındaki yağ alındıktan sonra da o bölge çukur olarak görünür. Dileyenlere daire şeklinde, dileyenlere de kare şeklinde çukur yapabiliyoruz.

Yüze yapılan bu işlem son dönemde oldukça revaçta. Yanak bölgesinde iki farklı yaklaşımla gamze oluşturabiliyor. Hangi tekniğin seçileceğine kişinin istekleri-beklentileri ve yüz yapısı değerlendirildikten sonra karar veriliyor. Ancak şimdilik yüze yapılan iki tür gamze var: Birisi yanakta sürekli olarak belirgin bir şekilde duran çukurluklar, ikincisi sadece gülünce ortaya çıkan çukurluklar.

ivillage
 

gordionum

Tecrübeli
Üye
gamze hakikaten çok seksilik katıyor kadına. ama olmayanı var etmek SAHTECİLİKTİR, dolayısı ile iticidir kanaatindeyim.
 

ashenarşi

Kıdemli
Üye
Doğangüneş keşke resimlerle destekleseydiniz bunu ama galiba alıntı yaptığınız servissebebi yüzünden ama önemli değil tabii. Şimdiye kadar gamzeli görmediğim için heralde-heralde kafada çıkıyordur, o da pek önemli değildir sanırım olsa ne olmasa ne :p
 
Üst Alt