Estetik Burun Ameliyatları

yekin97

Uzaklaştırıldı
Estetik burun ameliyatı sonrası; yüze yakışan bir uyum içinde, doğal ve ameliyat olduğu anlaşılmayan aynı zamanda rahat nefes alınabilen sonuçlar çok başarılı olarak değerlendirilebilir.

Estetik Burun Ameliyatları, burun estetiği olan adaya ve burun operasyonu yapan doktora has bir müdahaledir. Kısaca burun estetiği ameliyatı takliti mümkün olmayan sanatsal bir çalışmadır.

Burun operasyonunuzu yapan estetik cerrahınızın EL BECERİSİ, BİLGİSİ ve DENEYİMİ iyi ise burun estetiği sonucunuz da % 90 oranında başarılı olacaktır. Geri kalan % 5 ise sizin dikkatinize ve dokrorunuzun söylediklerinine uyumunuza, diğer % 5 de İYİLEŞME SÜRECİNE bağlıdır.

Burun estetiği öncesi biraz heyecan olsa da burun ameliyatı sonrası genellikle rahat geçer. Aynı gün hataneden taburcu olarak evinize gidebilirsiniz. Hafif bir kanama olabilir. Fazla ağrı olmaz. Ameliyat sonu ilk iki günü dinlerek geçirmelisiniz. Üçün cü gün isterseniz fazla yorucu olmayan günlük aktivitelerinize dönebilirsiniz. Ameliyat sonu ilk kontrolünüz 10. günde olur ve bu süre sonunda büyük oranda iyileşmiş olursunuz.

Kaynak :.ismailbayram.com
 
Üst Alt