• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Eşref saati

Okunuyor :
Eşref saati

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
İnsanların bir eşşek saati bir de eşref saati vardır derler..:freakedout:
Eşref saati bir insanin iyi bir ruh halinde bulunduğu, istekli oldugu zaman dilimlerini tasvir eden sözcükler bütünüdür.Bu saatlerin dışında pek rahatsız edilmek istenmezler yoksa sonu kötü olur...:freakedout:
Sizin eşref saatleriniz ne zaman arkadaşlar...:freakedout:
Yada varmı çevrenizde böyle eşref saati zamanlı zamansız tutanlar..:freakedout:

Guney

Kıdemli
Üye
Aman aman tamda derdime tercüman olmuş bu konu..:))

Bende öyle bir "saat" var ki anlayana aşk olsun...:))

B

beklenen

Ziyaretci
gündüz vardiyasında olduğumda 06.30 10.30 arası eşref olmayan saatlerimdir(babamı tanımam xD);genelde 1 bardak çay içer servise giderim, bahsi geçen zaman diliminde kahvaltı yapıp uykum açılınca eşref tarafına terfi ederim

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Aman aman tamda derdime tercüman olmuş bu konu..:))

Bende öyle bir "saat" var ki anlayana aşk olsun...:))

Ne mutlu bana martı tercüman olduysam ...:freakedout:

gündüz vardiyasında olduğumda 06.30 10.30 arası eşref olmayan saatlerimdir(babamı tanımam xD);genelde 1 bardak çay içer servise giderim, bahsi geçen zaman diliminde kahvaltı yapıp uykum açılınca eşref tarafına terfi ederim
Sizde arada eşref saati tutanlardansınız yani..:freakedout:
Tavsiyelerini alabilirmiyiz peki eşref saati tutanlara nasıl davranmalıyız hani arada öyle bir duruma denk gelirsek nasıl davranıcağımızı bilelim...(Ben öğrendim çoktanda..:))
Bilmeyenler öğrensin...:)

B

beklenen

Ziyaretci
malum karakaçan saati hani :freakedout: çevrenizdekileri uyarın yoksa çok polemik yaşarsınız(ben kendimden biliyorum :freakedout:)mümkün olduğunca malum saatte olan şahısa yaklaşmayın,azami dikkatsiz,gergin ve çok acımasız oluyor...

Gül@y

Kıdemli
Üye
İnsanların bir eşşek saati bir de eşref saati vardır derler..:freakedout:
Eşref saati bir insanin iyi bir ruh halinde bulunduğu, istekli oldugu zaman dilimlerini tasvir eden sözcükler bütünüdür.Bu saatlerin dışında pek rahatsız edilmek istenmezler yoksa sonu kötü olur...:freakedout:
Sizin eşref saatleriniz ne zaman arkadaşlar...:freakedout:
Yada varmı çevrenizde böyle eşref saati zamanlı zamansız tutanlar..:freakedout:
Oluyor tabi benimde insanız nihayetinde,ama en yakınımızda var bitane onuda biliyorsunuz zaten onun eşref saatini hiç gitmiyor:freakedout:

Üst Alt