• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Eskiz Defteri

Okunuyor :
Eskiz Defteri

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Seni kendimi inkâr etmek için yarattım. Ve şuan yalnızlığa, sessizliğe şirk koşuyorum. Görmüyor musun? Sen varettim ve inkâr ettim kendimi. Bu bir gerçek! Aynı senin kendini inkâr etmek için beni yaratman gibi...

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Sanki camlar kabuk bağlamış. Sokaklar öldüresiye bir yara... Dışarı bakıyorum. Gözlerimin kanadığını hissediyorum. Bakışlarım kabuk mu bağlamış ne! Gözlerimi söküyorum yuvalarından. Artık boş bakmak istemiyorum. Göz olmadan da görmek lazım. Ölmeden önce ölünebileceği gibi...

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
İstiklâl bomboş... Kimse ama kimse yok. Olanların hiçbiriyse daha doğmamışlar. Doğmuş olanların hiçbiri daha ölmemiş...

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Bir çöle çivilenmiş serap sancısıdır duyumsadığım. Uzak ve bilinmez ülkelerin lisanları denli acıtıcı. Hep gidilen bir yerin bilinmeyen, görülmeyen bir yanı gibi şaşırtıcı. Öyleyse sarı kumlara yasla rahmini. Ve susuzluktan ölmekte olan bu iskelete etini bağışla! Bırak ki sen olarak yaşayayım. Öyle ki tek ölen ben olayım.

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
Bir resim çizerim. Sen çizgileri izlersin. Bense gözlerini. Sonra boyarım. Sen renkleri izlersin. Bense kayboluşunu...

sis_labirenti

Tecrübeli
Üye
"Din insan içindir" dedi. Sonra durdu ve yanında durup onu dinlemeyen çocuğa sertçe vurdu. O çocuksa tüm insanlığıyla reddetti dini. O an inandı ki din insan için değilmiş.

Üst Alt