• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Eski sevgiliyle konuşmak aldatmakmıdır ?

• Konbuyu başlatan Kadim
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 60
  • Görüntüleme 19K

Okunuyor :

• Kullanılan toplam oy
    32

tunakan

Tecrübeli
Uzaklaştırıldı
bazılarınca, eski sevgiliyle arkadaş kalmak olgunluk göstergesi olabilir... kırılan bardak ne kadar yapıştırılırsa yapıştırılsın ne zamana kadar su tutarki?

kirmizielma

Amatör
Üye
sevginin eskisi yenisi olmaz.
Bencede aynen katılıyorum size ben aşık olduğum ve ayrıldığım birini kaç sene sonra görürsem göreyim kalbim çarpar elim ayaklarım titrer karşı tarafda o duygular olmasa bile ben sevdiğim insanı asla unutamam benim gibi olanlarda olabilir bence masumane bir görüşme olmaz ben aldatılmış olarak düşünüyorum çünkü o kadar özel şeyler yaşanmıştırki unutulmasına imkan yok unutulsaydı kaç sene önce yaşananları hala hatırlıyor olmazdınız .

china

Amatör
Üye
hayatta 3 insana aşık olurmuşsunuz belkide hayat boyunca 3 özel insan olacak onları nasıl bir kağıt parçasını yırtar gibi hayatınızdan çıkarıp atabilirsinizki elbette birşeyler kalıcak ve karşılaşıncada mazi tekrardan açılacak sonra al başına belayı kimi içki şişesinin dibinde bulur kendini kimide anlamsız hayallerin başında bulur kendini.
en iyisi gördünüzmü kaçın :D

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt