Eski Sevgilinize Yılbaşı Hediyeleri

Red Napkin Holder - Matador ve Boğa Peçetelik
Bir tarafta peçetesiyle meydan okuyan bir matador diğer tarafta öfkeli, ortalığı kasıp kavurmaya hazır bir boğa. Bu iki ezeli rakip masanızı arenaya çeviriyor. Bu peçeteliğe her baktığınızda Oley! çekmeye hazır olun.

Voodoo Knife Block - Vudu Bıçaklık
Yemek hazırlamakla geçen vaktinizi, eğlenceli bir Voodoo ayinine dönüştürmek nasıl olurdu? Sıra dışı tasarımı ile Voodoo'nun tahta sıkıcı bir bloktan, çok daha şık ve ilgi çekici bir çözüm olduğunu söyleyebiliriz. Tasarımcısının bu standı hazırlarken ne düşündüğünü bilemiyoruz, ancak ortaya çıkan sonucu çok beğendiğimizi söyleyebiliriz.

Stress Chest - Stres Göğüsleri
Tüm o demirden ya da plastikten stres topları canınıza tak ettiyse, artık stresinizi gideremiyorsa yumuşacık stres göğüsler imdadınıza yetişecek. Bu harika Stress Chest ler tüm stres ve sinirinizi anında yok edecek.

Gimme Tunes Speaker - Topuklu Hoparlör
USB kablosuyla enerjisini bilgisayarınızdan alır... Gelen ek kabloyla da bilgisayar veya mp3 çalarlarınıza bağlayarak müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Cactooph - Kaktüs Kürdanlık
İşte karşınızda tamamen güzel bir fikrin ve yaratıcılığın buluşmasıyla ortaya çıkan Teksas işi bir ürün :) ... Kaktüs kürdanlığı bir partide ya da kokteylde servis ettiğiniz zeytinler ya da kanepeler için kullanabilirsiniz? İsterseniz evinizin günlük kürdanlığı da olur. Hayatınıza renk katın!

Giant Inflatable Mobile Phone - Şişme Dev Telefon
Siz de geçmiş zamanların daha güzel yıllar olduğunu düşünenlerden misiniz? Kullandığınız eşyalar her nekadar büyük ve zor taşınsa da hayatınızda çok büyük yer mi etti? O zaman 1980 lerden fırlayan bu dev retro telefona bayılacaksınız.
 
Üst Alt