Eski sevgiliniz......

Eski sevgilimle hala telefonda ve msn de görüşüyoruz, hala onu özel hissediyorum, ESKİ sevgilim bile olsa benim hayatıma girmiş, özel biri o, bu aramızda yeniden bir şey olacağı anl***** gelmiyor tabiki, ikisi çok farklı şeyler.

Ben bir iki tanesiyle aynı işyerinde çalışıyorum mecburen karşılaşıyoruz, iş icabı konuşmamız da gerektiği oluyor. Onlar ne hissediyor bilmiyorum, ben artık bir şey hissetmiyorum. Eski sevgililerimle telefonda falan konuşmam, msn listemde bulunmaz. Gerçi bazı bazı gizli numaradan arayanlar oluyor ama olur öyle şeyler :)

Adı üstünde ''eski'', önem arz etmesi için eski tanımını almamalı. Konuşacak o kadar çok insan var iken gidip arkadaş olarak eski sevgiliyi seçmem.

K

Kadim

Ziyaretci
Ben bir iki tanesiyle aynı işyerinde çalışıyorum mecburen karşılaşıyoruz, iş icabı konuşmamız da gerektiği oluyor. Onlar ne hissediyor bilmiyorum, ben artık bir şey hissetmiyorum. Eski sevgililerimle telefonda falan konuşmam, msn listemde bulunmaz. Gerçi bazı bazı gizli numaradan arayanlar oluyor ama olur öyle şeyler :)

Adı üstünde ''eski'', önem arz etmesi için eski tanımını almamalı. Konuşacak o kadar çok insan var iken gidip arkadaş olarak eski sevgiliyi seçmem.

Özel numaradan aranmayı kapat carloss ))

Sadece sevglinse evet..
Bence sevgili sıfatını alan kişiler, önce dost olabilmeli..
Ve dostlar ve dostlarla yaşananlar unutulmaz, unutulmamalı..

Ben eski erkek arkadaşıma çok değer veriyorum hala..
Ne zaman ihtiyacı olsa yanında olacağım biri, aynı şekilde yanımda olacağını da bilirim.

eмiLy;214488' Alıntı:
Sadece sevglinse evet..
Bence sevgili sıfatını alan kişiler, önce dost olabilmeli..
Ve dostlar ve dostlarla yaşananlar unutulmaz, unutulmamalı..

Ben eski erkek arkadaşıma çok değer veriyorum hala..
Ne zaman ihtiyacı olsa yanında olacağım biri, aynı şekilde yanımda olacağını da bilirim.

Sevgili iken yada sevgilinin içeriğinde dostluk tanımı olabilir. Fakat bana göre arkadaş olunamıyor, yani benim eski sevgililerimin hiç biri arkadaş olmayı başaramıyorlar. Hatta daha fazla kıskançlık yapabiliyorlar. Yapabilenleri tebrikler.

Ve dibine not: görüşebilenlerin, taraflardan enazından birinin hala bitiremimiş hisleri olduğunu düşünürüm.

Sevgili iken yada sevgilinin içeriğinde dostluk tanımı olabilir. Fakat bana göre arkadaş olunamıyor, yani benim eski sevgililerimin hiç biri arkadaş olmayı başaramıyorlar. Hatta daha fazla kıskançlık yapabiliyorlar. Yapabilenleri tebrikler.

Ve dibine not: görüşebilenlerin, taraflardan enazından birinin hala bitiremimiş hisleri olduğunu düşünürüm.

Aşk,sevgi,saygı..
Bu 3 duyguyu aynı anda yaşadığın bir ilişki var..
Aşk bitti ki zaten biter aşk bitmeye mahkumdur...
Sevgi ise dostluk anlamında hissedilmeye başlandı...
Bitti..
Bu ilişkiye böyle devam edilebilir mi?
Ama niteliği değişmiş bir sevgi ve duyulan saygı var..
Dolayısıyla bu insanlar görüşebilir..
Ne var ki bunda?
Asıl içlerinden biri bir şey hissediyor olsydı görüşemezlerdi.
Çünkü kıskançlık olurdu , bir taraf acı çekerdi...

Hala bir şeyler hisseden tarafın bir umutla devam etmesi de olabilir tabi..
Söylediğin gibi örnekler çoğunlukta, bunu kabul edebilirim....
Ama hepsi böyledir demek yanlış olur kanımca..

Benim söyledğim çok çok çok istisnadır....
Eee, istisnaları yaşamakta bana yakışır :))))

eмiLy;214493' Alıntı:
Aşk,sevgi,saygı..
Bu 3 duyguyu aynı anda yaşadığın bir ilişki var..
Aşk bitti ki zaten biter aşk bitmeye mahkumdur...
Sevgi ise dostluk anlamında hissedilmeye başlandı...
Bitti..
Bu ilişkiye böyle devam edilebilir mi?
Ama niteliği değişmiş bir sevgi ve duyulan saygı var..
Dolayısıyla bu insanlar görüşebilir..
Ne var ki bunda?
Asıl içlerinden biri bir şey hissediyor olsydı görüşemezlerdi.
Çünkü kıskançlık olurdu , bir taraf acı çekerdi...

Hala bir şeyler hisseden tarafın bir umutla devam etmesi de olabilir tabi..
Söylediğin gibi örnekler çoğunlukta, bunu kabul edebilirim....
Ama hepsi böyledir demek yanlış olur kanımca..

Benim söyledğim çok çok çok istisnadır....
Eee, istisnaları yaşamakta bana yakışır :))))

Atol Behramoğlu'nun şiiri vardır; ''yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var''

Ben vaktinde şans verdim, başamadılar başaramayacaklarını gördüler. İnsanlar yerlerini başkasının aldığını görünce biraz dengesizleşebiliyorlar :)

Yaşayın ve görün sayın Emily :p

Üst Alt