Eşcinsellik Laik Toplum Sorunu

Eşcinsellik Laik Toplum Sorunu
İlahiyatçı Ali Rıza Demircan eşcinselliği "laik toplumun problemi" olarak gördüğünü söyleyerek bilim insanlarını da "çarpıtmak" ile suçladı.
Demircan, "Eşcinseller demokratik, laik toplumun problemidir.
Eğer İslam toplumu olsaydı o zaman gerekli bilgilendirmeler yapılırdı.
Onlar doğuştan diyorlar, ama yanlışları var.
Bilim adamı kisvesi altında konuşanlar konuları çarpıtıyorlar.
Her adamın cinayet işleme potansiyeli olduğu gibi eşcinsel olma potansiyeli de vardır" dedi.

Eşcinsellik laiklikten mi kaynaklanmaktadır yoksa genetik midir?
 
eşcinsellik kurana göre lut aleyhisselamın kavminde başlamıştır ilk olarak.bu sapkınlıkları sebebiylede bu gün ölü deniz denen yerde helak edilmiş,üstüne ozonlu su doldurulmuş,yer yüzünün en alçak yeridir.lut peygamber onlarla başedememiş,çirkefliklerine tüm uyarılarına rağmen engel olamamıştır.
.mevlananın hikayelerinde o zamanki toplumda da var olduklarını görmek mümkün.laiklikle alakası yok.Belki şöyle alaka kurulabilir bunlara tanınan serbestlik yaygınlaşmasına neden olabilir.özgürlük ama nereye kadar.Yarın bizim çoluk çocuğumuza musallat olmayacaklarının garantisi yok.
 
Her ne kadar günümüzde tamamen doğal ve normal bir olgu olduğu ispatlanmışsa ve tüm bilim camiası tarafından kabul edilse de, 1960'lı yıllarda eşcinsellik zihinsel bir hastalık olarak görülmekteydi.
Bu sebeple, eşcinsel olduğunu fark eden sayısız insan, bu "hastalıktan kurtulmak" ve "gerçek cinsiyetine dönmek" amacıyla yollar aramaktaydı.
Bir hastalık olarak tanımlanan eşcinsellik, eşcinsel olanlar tarafından tedavi edilmek istendiğine göre ırsi bir durum olarak ortaya çıkmaktadır..
 
Bir hastalık olarak tanımlanan eşcinsellik, eşcinsel olanlar tarafından tedavi edilmek istendiğine göre ırsi bir durum olarak ortaya çıkmaktadır..

Irsiyetle pek alakasi olacagini düsünmüyorum..! Laiklikle alakasi olmadigi gibi... bu tamamen kisinin secimi gibi geliyor bana..?

Normal ve saglikli bir insan durup dururken neden E$cinsel olsun ki..?
 
selam ederim;

yazık yazık. bir doktor çıkıp konuşsun, konuşmadan önce test etsin aklı yerindemiymis bu açıklamayı yapanın. işte butip açıklamalar "din" kelimesini duyunca kacmasına vesile oluyorlar diğer insanların. eşcinselleri bırakın ana ve babalarının dramını okuyun internetten. hatta burada bile paylaşmıştım.
eşcinsellik ayrı, fuhuş ayrı şeylerdir. bu insanları damgalayıp dışlamanın sonucudur fuhuş. ne yiyecek o cocuk ne icecek nasıl yaşayacak? ölsün bitsin isterler amma evlat bu evlat ana baba sahip cıkarda toplum elinin tersi ile iter onları. hepsi bizim sınavımızdır, herbirinde ulu Allahın ruhu vardır. bu din adamlarını bir araya toplayıp hutbe vermek lazım. "hani nerede insanları sevmeyen iman etmiş sayilmaz sözü" diye sormak gerek. bulent ersoy mesru, cunku parası var hürmet görüyor, ya diger canlarımız? onlar bizden değiller değilmi. yazıklar olsun islamdan anladığınız kıt anlaşınıza. birde siyaset yapmış dini kullanmış. su hali ile sayın sosyalistin islam hakkındaki elestrilerini nasıl hak ediyorlar.

lut kavimi bu isi zevk icin yapıyordu. onun adı Gay dir. eşcinsellik bunlardan farklıdır yaşamak için fuhuşa mecbur bırakılmışlardır, kim boyle bir meslek ister? kim? düşünceden uzak insanlar, okumadınızmı yaşam mucadelesi varsa domuz etide yenebilir bunun ne farkı var? birde bu anlayışdaki insanların mak***** hürmeten mail atıyorum yazıları okuyun diye, nerde anlayacaklar? ucundan bile gecemezler mehdiye verilen anlayışın.
 
Üst Alt