• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Eşcinseller cennete gidemez mi?

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 25
  • Görüntüleme 8K

Okunuyor :
Eşcinseller cennete gidemez mi?

Venhar

1. Hikaye yarışma birincisi, 2. Avatar yarışma bir
Üye
Bırakalım bunları eşcinseller ve lez ler düşünsün :)

acaba bizler cennete girebilecekmiyiz ve girmek için nasıl icratlarda bulunuyoruz bunu düşünelim ve varsa bir eksik onu tamamlamaya çalışalım ...
 

Guney

Kıdemli
Üye
'Eşcinseller cennete giremez’ diyeni cehennemde bekleyeceğim

Modacı BARBAROS ŞANSAL: EĞER eşcinseller cennete giremeyecekse ben bunu telaffuz eden cahili cehennemin kapısında bekliyor olacağım. Elbette ki “Eşcinseller cennete gidemez” açıklaması ayrımcılığı meşrulaştırır. Yalnız eşcinsellere değil ki.. Tek tanrılı dinler dışındaki herkese yönelik bir ayrımcılığa işaret eder bu açıklama. İnanmak da inanmamak da insan hakkıdır. İnsanları erdemli ve iyi olma yönünde telkin edeceklerine kışkırtma yolunu seçerek bundan fayda sağlamaya çalışan tüm dini kurumlara da karşıyım. Vatikan önce bağımsız kalabildiği İtalyan Cumhuriyeti’ne topladığı kiralardan vergi ödemeyi öğrensin. Kendileri zaten İsviçre muhafızlarınca korunuyor. Böylece altın işlemeli, ipek sırmalı eteklikli kıyafetliler, akıllarındaki eksikliği sözlerine de yansıtıyor. Eşcinsel olduğu bilinen divan edebiyatının ünlü yazarları, devlet adamları, insanlığa hizmet etmiş filozoflar ve biliminsanları cehenneme gidiyorsa biz, hepimiz onların yanına gitmek istiyoruz. En azından orada yakıt sorunu yok.
Kapıda bekleyenler çok lakin kim neyi ,nereyi ve nasıl bekliyor işte o muamma..:))
 

carloss

Kıdemli
Üye
Fırıncının bi çırağı var, sağolsun gelip gidip kafamı şişiriyor. Ona sordum bu soruyu. Adam bütün dini vecibelerini yerine getiriyor ( vecibeyi anlatmam çok uzun sürdü ) ama gel gör ki eşcinsel. ( eşcinselin ne olduğunu tabiki bilmiyor, sokakta bilinen şekliyle düzelttim) Sence dedim cennete gider mi ? Abi niye gitmesin, hani bu bedeni öte dünyaya götüremeyeceğiz biz değil mi ? O zaman dedi bu adamın ruhu değil mi değerli olan ? Çırak : 17 yaşında, ilkokul terk, siirtli o bile biliyor kendince...

Hoca ver odunu ver :)
 

aLoRaRoLa

Acemi
Üye
eşcinselliğe karşı ağzınızda hep bir cinsellik,
hep ilişki kuruyorlar yani cennete bile gitmeyi düşünmüyorlar sizce! dünya malı dünya da kalmalı, insanları bile düşünmüyorlar size göre, ha dışarıda birileri size denk geliyor ters davranıyor kadınsı davranıyor, ama onun verdiği tepki sana değil o şekle bile bile kastenci gibi gözüksün diye sokturana! çoğu ağzı burnu yamuk gibi ayollu mayollu konuşuyor. o bir kamuflaj ama siz anlamazsınız.

17 lik çocuk siirtli benzetmesindeki doğulu ya geri kafalı hani öyle düşünülür düz mantığına bayıldım. yazık sana ya vallahi!

doğru beden ideolojik dini inancına göre diğer tarafa gitmiyor da bunun aksini sana kim söyledi!

cenneti cehennemin odunu diye şimdi den sen üşür gibi ısınırsınız! hayrola şekerim?
 
Son düzenleme:
Üst Alt