Erzurum Yabancı Dil Kursları

Akdağ Arapça Ve İngilizce Kursu
Erzurum Yakutiye'de hizmet veren bir kurstur. Akdağ Arapça Ve İngilizce Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Akdağ Arapça Ve İngilizce Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Akdağ Arapça Ve İngilizce Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ERZURUM / YAKUTİYE
Adı: AKDAĞ ARAPÇA VE İNGİLİZCE KURSU
Adresi: HACI AHMET BABA MAHALLESİ MEHMET AKİF ERSOY CADDESİ NO:10 KAT:ZEMİN YENİŞEHİR/ERZURUM
Telefon Numarası: 4423154969

Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu
Erzurum Yakutiye'de hizmet veren bir kurstur. Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Amerikan Kültür Derneği Yabancı Dil Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ERZURUM / YAKUTİYE
Adı: AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
Adresi: TAŞHAN KARŞISI ÖMER ERTURAN İŞ MERKEZİ KAT:1 NO:3 ERZURUM
Telefon Numarası: 4422334999
Faks Numarası:
E-mail Adresi: erzurum@amerikankultur.org.tr

Dil- Kur İngilizce Ve Bilgisayar Kursu
Erzurum Yakutiye'de hizmet veren bir kurstur. Dil- Kur İngilizce Ve Bilgisayar Kursu yabancı dile ihtiyaç duyan kişilere yabancı dil öğretmek amacıyla kurulmuştur. Dil- Kur İngilizce Ve Bilgisayar Kursu gruplar öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda açılmaktadır. Dil- Kur İngilizce Ve Bilgisayar Kursu kurs ücretleri ve diğer dillerdeki kurslar için aşağıdaki telefondan bilgi alabilirsiniz. (İngilizce, Almanca, Fransızca vs. dillerden hangileri için ders verildiğini ve seviye grupları ile ilgili bilgi için kursun aşağıda verilen telefonundan net bilgi alabilirsiniz.)
Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: ERZURUM / YAKUTİYE
Adı: DİL- KUR İNGİLİZCE VE BİLGİSAYAR KURSU
Adresi: CUMHURİYET CADDESİ KULOĞLU MAHALLESİ YASERİ SOKAK TURHAN KIVILCIM ALIŞVERİŞ MERKEZİ KAT:7 ERZURUM
Telefon Numarası: 4422340909
 
Üst Alt