Erkeklerin Büyük Sorunu,Kadınların Sıkıldığı Konu

Erkeklerin Büyük Sorunu,Kadınların Sıkıldığı Konu Sevgilim Neden yok.
Erkeklere odun demiyorum ancak odun gibiyiz.
Tahta,Kalas gibiyiz.
Bir kere Şunu Söylemem Gerekiyor.
Sevgili istemeden önce,şu soruyu kendinize sorun.
Neden sevgilim olmuyor! sorusu değil...
Neden ne eksik sorusu da değil...
Neden sorusunu unutun,çünkü konu bu değil.Kızlarda bunu anlatmaya çalışıyor,biz kalaslara
(Bu zamana kadar kendiniz için ne yaptınız)
Sorusunu kullanarak bulun hatayı;
Arkadaşım bekar 27 yaşında ve ben evliyim 27 yaşında,sebep;
Basit kendiniz için ne yaptınız?
Arkadaşımın hayatı kısaca hayatı;
Arkadaşımla ben çocukluk arkadaşıyız...
İlk okulda ben ders çalıştım inek gibi futbol oynadım takıma girdim.
İlk okulda arkadaşım okulu kırdı,kızlara kur yapmaya çalıştı fakat hep başarısız oldu.
Orta okulda ben ortam kurdum,orta okulun en güzel kızıyla arkadaşlık ettim.
Orta okulda arkadaşım hocalarla hep kavga etti,benim arkadaşlık ettiğim kolay olmayan, benim bile sınırlarımı zorlayan okulun en güzel kızıyla çıkmak istedi ve dayak yedi.Sıfır oldu.
Lisede ben alan seçme ve iyi sınıfa düşme peşindeydim.Deli gibi ders çalıştım,takıma girdim. Cafede Age of empires 1'nin en iyisi oldum.Sınıfın en şirret kızıyla mazoişt bir ilişkim oldu.
Lisede arkadaşım alan seçme sisteminden sosyale geçti ve en kötü sınıfa düştü.Okuldan nefret etti.Sınıfın en çok dalga geçilen ve en uğraşılan öğrencisi oldu.Cafeden hile yaptığı için kovuldu.Sevgilisi olmadı,psikolojik ve ruhsal travma geçirdi.
Üniversite ben Bilgisayar Yazılım Mühendisliği bölümünde okudum,Çok çalıştım. Ortam yaptım,En çılgın ve en egoist kızıyla çıktım.Takıma girdim.Siyasetle uğraştım. Kavgaya girdim.Avrupa gezisine grupla katıldım.Staj gördüm,Binlerce kızla binlerce insanla tanıştım.
İş hayatı geldi; ben istediğim noktadan başladım,büyük başarı elde ettim. Program yazdım, Küçük çaplı flash Oyun bile yaptım. İş gezileri ve büyük paralar kazandım. İstediğim yaşamı evi arabayı aldım. 25 yaşımda evlendim.27 yaşına geldim,müdür oldum. Bugün mutluyum. Çok çalıştım. Olgun olmak ve ağır olmak,konuştuğunu iyi bilmek ve Ne konuştuğunu bilmek, uyumlu olmak bugün beni güzel bir yere getirdi.
Arkadaşım işi bıraktı,sınavı bıraktı ve hayatı bıraktı. İstediği hayata sahip olamadı,hiçbir lükse sahip olamadı.Hiçbir zaman uyum göstermedi,Yanlış davrandı ve olgun olmadı. Hep dışlandı,hep dışarda kaldı.Evlenemedi.Sevgilisi hala olmadı.Üzülüyorum fakat yapacak birşey yok. Parası var mı yok mu bilmiyorum.Agresif itici ve alkolik bir yapıya dönüştü. Halen facebookta anlamsız yazılar ve felsefe yazıp duruyor.Kimse ne beğeniyor ne yorum yazıyor. Sanki hayat onu linç ediyormuş gibi,halen bilgisayarda çocuk gibi oyunlar oynuyor.
Yaptığı en iyi iş konuşmak.....
Şimdi söyleyin;Kendiniz için ne yaptınız ve hayattan ne istiyorsunuz. Neden sevgiliniz olmuyor sizce yada sadece para mı sorun,başka birşey olamaz mı?
Tanrıya isyan ediyorsunuz,Kadere hayata peki sen ne yaptın ki kader ve hayat seninle ilgilensin.Tanrıya neden isyan,akıl ve zeka vermiş,kullan.Zorlan,hırs et ve yap.Tembel tembel oturup,facebook msn online oyunlar okey tavla neymiş, çalış ve zorlan, hırs et, hayatı önemse, güzel günleri hayal et..... Yoksa sevgiliniz de olmaz,güzel bir hayatınızda.....
 
Diyelimki bilgisayar mühendisiliğiyle uğraşıyorsun; okulu bitirdin başarılısın tam hayata başlayacaksın mesleğin için en gerekli organın gözlerini kaybettin. İşte o zaman istediğin kadar hırs yap tepin ne yaparsan yap, işin yok sevgilin yok lüksün yok, hatta hayatta gereksiz bir adamsın. O beğenmediğin arkadaşın varya, sana açıyarak bakıyor senden her durumda üştün.

Hatta forumlara girdiğinde otuz küsür yaşında hiç kız arkadaşı olmamış biri oldugunu anlarlarsa sana sapık demeleri çok muhtemel.

Buyur burdan yak!
 
Üst Alt