• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Erkekleri kandirin...

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Erkekleri kandirin...

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

İstediğiniz Gibi Görünün!

Aynanın karşısına geçtiğinizde nasıl bir siz görmek istiyorsunuz?
Daha ince bel, daha zayıf basen, daha dolgun göğüsler, daha uzun bacaklar.
Giyim hileleriyle istediğiniz gibi görünmek elinizde!

Göğüslerinizin daha dolgun görünmesini istiyorsanız yaka kısmı detaylı üstleri tercih edebilirsiniz. Fiyonk, fırfır modelleri olan bluzlar istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Göğüslerinizin olduğundan daha küçük görünmesini istiyorsanız V yakalı, tek renk, düz üstler tercih edebilirsiniz. Yaka kısmı sade bluzlar göğüslerinizin daha küçük görünmesine yardımcı olur.

Göbeğinizi gizlemek istiyorsanız robadan kesimli elbise ve üstleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz kıyafetler daha ince görünmenize yardımcı olur.

Belinizi daha ince göstermek istiyorsanız ince kemer tercih edebilirsiniz. Özellikle 2010 modası hırka üzerine ince kemer trendi tam size göre!

Bacaklarınızın daha uzun ve ince görünmesini istiyorsanız koyu renk ve parlak külotlu çorapları tercih edebilirsiniz. Özellikle etek ve elbisenizi tamamlayan renkler istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Minyon tipliyseniz ve vücut hatlarınızın daha dolgun görünmesini istiyorsanız dar kesimli kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Özellikle diz altı çiçek desenli elbiseler sizin için uygundur.

Basenlerinizin daha ince görünmesini istiyorsanız bele tamamen oturan ve etek kısmı bollaşan elbise ve etekleri tercih edebilirsiniz. Dar ve vücudu saran kıyafetlerden uzak durmanızda fayda vardır.

İstediğiniz Gibi Görünün! - *MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt