• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkeklere huri kızları, ya kadınlara?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Erkeklere huri kızları, ya kadınlara?

Erkekler ölüpte cennete gittiği zaman huri kızları sunulucakmış..Peki ya bayanlara??

simqe

Kıdemli
Üye
cennette erkeklerin hakkı olan hurilerin bayanlar için olanıdır. hatta bununla ilgili küçük bir hikaye vardır:

camide vaaz veren hoca cennette erkekler için hurilerin kadınlar için nurilerin olduğunu söylemesinin üzerine adam apartopar camiden çıkar bir hışımla eve girer ve bakar ki karısı namaza durmuş. hemen kadına bir tekme vurur ve namazını bozar tabii kadın şaşırır ve kocasına sorar:
- bey ne oldu neden namazımı bozdun bu hışmın sebebi ne?
-- şimdi hoca efendi dedi! adi kadın demek sende nuriler için namaza duruyorsun..

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
cennette erkeklerin hakkı olan hurilerin bayanlar için olanıdır. hatta bununla ilgili küçük bir hikaye vardır:

camide vaaz veren hoca cennette erkekler için hurilerin kadınlar için nurilerin olduğunu söylemesinin üzerine adam apartopar camiden çıkar bir hışımla eve girer ve bakar ki karısı namaza durmuş. hemen kadına bir tekme vurur ve namazını bozar tabii kadın şaşırır ve kocasına sorar:
-- şimdi hoca efendi dedi! adi kadın demek sende nuriler için namaza duruyorsun..
hay allahımm koptum burada bennn ..:alkis:

Nuriler için kılıyormuş heee oda huriler için kılıyormuş demekki....:freakedout:

D€NiZ

Kıdemli
Üye

Koptum ben buna :):):)

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Kadınlara '' gılman '' verilecek.

Birgün bir kadını çok seversem, onun cennete gitmemesi için dua edicem... Beni seks köleleri ile aldatmasına dayanamam :(

simqe

Kıdemli
Üye

D€NiZ

Kıdemli
Üye
Evet baksana durduğu namazı bozmuş kadının :) Delirmiş resmen...

Huriler olunca bişi olmuyor değil mi:)

Hadi siz ya vazgeçin hurilerden ya da nurileri çekmeye razı gelin:)

spartaküs

Tecrübeli
Üye
Merak etmeyin kızlar... Sizlerede gılman verilecek ;)

Daha bıyıkları yeni terlemiş, gencecik çıtır erkekler ;)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Merak etmeyin kızlar... Sizlerede gılman verilecek ;)

Daha bıyıkları yeni terlemiş, gencecik çıtır erkekler ;)
Aman kalsınn istemezz meraklı değiliz biz sizin gibi merak etmeyin siz hurilerinizle mutlu mutlu yaşayın değilmi kızlar...:freakedout:

spartaküs

Tecrübeli
Üye
bu merakımızdan değil merak etme:))
oradada erkek egemenliği var anlaşılan :Winlk_Tongue:
Erkek egemenliği olduğu kesin...

Ama size de verilecek gılmanları hesaba katın ;)

Ne dersiniz ? Bir ilerleme var gibi cennette :))

Ayrıca ben huri-gılman mevzusuna karşıyım.

Kim ister ki, kocasının karısının cennette elin herifleri ya da kadınları ile olmasını :))

simqe

Kıdemli
Üye
Erkek egemenliği olduğu kesin...

Ama size de verilecek gılmanları hesaba katın ;)

Ne dersiniz ? Bir ilerleme var gibi cennette :))

Ayrıca ben huri-gılman mevzusuna karşıyım.

Kim ister ki, kocasının karısının cennette elin herifleri ya da kadınları ile olmasını :))
isteyenler bu hurileri uyduranlar olmasın :prv:

kirmizigül

Kıdemli
Üye
daha cok erkeklerin hurilerle kandirilir nuriler olun ca islerine gelmiyor. hersey erkeklere
mübah kddinlara günah.

spartaküs

Tecrübeli
Üye
isteyenler bu hurileri uyduranlar olmasın :prv:
Yani siz, ''göğüsleri tomurcuk gül gibi açmış yaşıt kızlar (huriler)... güzel meyveler... çağlayan sular... vs.vs.'' gibi isteklerin çölde yaşayan bir bedevinin hayallerini süsleyen istekleri dışında bir gerçekliği olmadığınımı söylüyorsunuz ? :))

simqe

Kıdemli
Üye
Yani siz, ''göğüsleri tomurcuk gül gibi açmış yaşıt kızlar (huriler)... güzel meyveler... çağlayan sular... vs.vs.'' gibi isteklerin çölde yaşayan bir bedevinin hayallerini süsleyen istekleri dışında bir gerçekliği olmadığınımı söylüyorsunuz ? :))
evet bildin:)):prv:......................

Üst Alt