• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkeklere evde kısırlık testi

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bilim adamları, erkeklerin kısır olup olmadığını, spermlerinin durumunu belirten yeni bir test geliştirildi. Fertell adı verilen test sayesinde erkekler kısırlık testlerini evlerinde gerçekleştirebilecekler. Alet, hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış; 80 dakika içinde sperm kalitesini gösteriyor. Kadınlarda ise hormonlar sayesinde 30 dakikada yumurtanın kalitesi hakkında bilgi veriyor. Cihazın fiyat 100 dolar.

serseriozi

Tecrübeli
Üye
nerede satılıyormuş bende alayım da ticaretini yaparım 150$ a satsam kar
bu iş kafama yattı arkadaşlar :) teşekkürler paylaşım için

lion

Acemi
Üye
Bilim adamları, erkeklerin kısır olup olmadığını, spermlerinin durumunu belirten yeni bir test geliştirildi. Fertell adı verilen test sayesinde erkekler kısırlık testlerini evlerinde gerçekleştirebilecekler. Alet, hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanmış; 80 dakika içinde sperm kalitesini gösteriyor. Kadınlarda ise hormonlar sayesinde 30 dakikada yumurtanın kalitesi hakkında bilgi veriyor. Cihazın fiyat 100 dolar.
bende merak ettim nasıl bir aletmiş 150 değil 500 dolarada alırım

lokmankaan

Acemi
Üye
arkadaslar ben bu testi www.kolaytestmerkezi.com dan aldım gercekten 10 dk da sonuç verdi ama fiyatı o kadarda pahalı değil 80 ytl kadın testleride var sahibinden.com da sağlık vitrininde de görebilirsiniz

tora

Acemi
Üye
Arkadaşlar testi spermtesti.com sitesinden 66 YTL ye alabilirsiniz. :)

Son düzenleme:
S

Swimcount

Ziyaretci
Swimcount hareketli sperm hücresi ölçme diye bir cihaz var evde bakıyosunuz ve erkeklerin ne kadar spermi olduğunu gösteriyor 179 tl hiç bişey zaten dışarda bu kadara geliyo

Üst Alt