• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Erkekler Üzerine :)

Okunuyor :
Erkekler Üzerine :)

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bugüne kadar hep erkeklerin kadınlar için söylediği iğneleyici sözleri duyduk. Bakalım kadınlar erkekleri nasıl iğnelermiş..

* 24 yaşına kadar doğru adama rastlamadıysa, bir geç kızın şanslı olduğunu düşünüyorum.(Deborah Kerr)

* Evlenmek isterim, çünkü bir erkeğin benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olması fikri hoşuma gidiyor.(Carrie Snow)

* “Hayır anneciğim, bay doğru ile henüz karşılaşmadım…Fakat Bay Cimri, Bay Kaba ve Bay evli ile tanıştım.”

* Soru:Erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar? Cevap: Siz pişirirsiniz /erkek yer; siz temizlersiniz/erkek kirletir; siz ütülersiniz /erkek buruşturur.

* Bir erkeği tanımlarken bir çok kelime kullanabilirsiniz. Onun için sevgi dolu, nazik, düşünceli diyebilirsiniz. Bu yalan olur ama yine de söyleyebilirsiniz.

* Bir erkekle her konuda konuşabilirsiniz. O anlamayacaktır, ama yine de konuşabilirsiniz.

* Kadınların hataları vardır. Erkeklerin sadece iki tane hatası vardır: Bütün söyledikleri ve bütün yaptıkları.

• Dünyanın en akıllı adamı ;
    Kadınları anlayandır.
    En akılsızı ;
    Anlamaya çalışandır.
    En bedbahtı ;
    Anlayamayandır.
    Şansına küs dostum ;
    Belki zamandandır...

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

* Bir erkekle her konuda konuşabilirsiniz. O anlamayacaktır, ama yine de konuşabilirsiniz.
Demek ki bizler imbecile/EMBESILIZ!
Ogrendik(!?).....

* Soru:Erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar? Cevap: Siz pişirirsiniz /erkek yer; siz temizlersiniz/erkek kirletir; siz ütülersiniz /erkek buruşturur.
Bu veciz soz hakkinda hatt-i mudaafa yoktur!Sath-i mudaafa vardir,O satih butun vatandir!
Baglaminda sn.Masterlordun yorumunu bekliyecegiz.
Demedi demeyin!......

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
  • Bir erkekle evlenmek uzun suredir vitrinde gözünüze takılmış bir şeyi satın almaya benzer. çok hoşunuza gider, ama eve gelir gelmez evdeki hiçbir şeye uymadığını fark edersiniz. jean kerr
  • Hiç evlenmedim çünkü gerek yoktu. evimde bir kocanın yerini doldurabilen üç hayvan besliyorum:
    her sabah hırlayan bir köpek,bütün gün küfür eden bir papağan ve geceleri geç gelen bir kedi...
    marie corelli

• Doğum yapan her şey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır. (Mohawk Kabilesi)

Kadim

Tecrübeli
Üye
bugüne kadar hep erkeklerin kadınlar için söylediği iğneleyici sözleri duyduk. Bakalım kadınlar erkekleri nasıl iğnelermiş..

* 24 yaşına kadar doğru adama rastlamadıysa, bir geç kızın şanslı olduğunu düşünüyorum.[ı](deborah kerr)[/ı]

* evlenmek isterim, çünkü bir erkeğin benimle birlikte uyumaya kanunen mecbur olması fikri hoşuma gidiyor.[ı](carrie snow)[/ı]

* “hayır anneciğim, bay doğru ile henüz karşılaşmadım…fakat bay cimri, bay kaba ve bay evli ile tanıştım.”

* soru:erkekler eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlar? Cevap: Siz pişirirsiniz /erkek yer; siz temizlersiniz/erkek kirletir; siz ütülersiniz /erkek buruşturur.

* bir erkeği tanımlarken bir çok kelime kullanabilirsiniz. Onun için sevgi dolu, nazik, düşünceli diyebilirsiniz. Bu yalan olur ama yine de söyleyebilirsiniz.

* bir erkekle her konuda konuşabilirsiniz. O anlamayacaktır, ama yine de konuşabilirsiniz.

* kadınların hataları vardır. Erkeklerin sadece iki tane hatası vardır: Bütün söyledikleri ve bütün yaptıkları.

[lıst]
[*]dünyanın en akıllı adamı ;

kadınları anlayandır.

En akılsızı ;

anlamaya çalışandır.

En bedbahtı ;

anlayamayandır.

şansına küs dostum ;

belki zamandandır...
[/lıst]
gülerek kaybettiklerini ağlayarak geri kazanamazsın

Masterlord

Kıdemli
Üye
eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlarız

iste tüm mesele burda
temelde büyük hata var... eşitlik var diyen kim??
seninle eşitim diyen bi kadın benim metresim bile olamaz , kaldıki burda eşten bahsediyoruz

eşitlik kanunlar önünde göstermelik var
fazlası sağlığa zararlı
güzel bi söz vardır
katranı kaynatsam olurmu şeker cinsine tükürdüğüm cinsine çeker
daha fazlasını istemeyen bir kadın tanımadım... eşitlikten bahsedersen tahtan indiğin gündür....

Bir erkeği tanımlarken bir çok kelime kullanabilirsiniz. Onun için sevgi dolu, nazik, düşünceli diyebilirsiniz. Bu yalan olur ama yine de söyleyebilirsiniz.
doğru bunlar yalan olabilir
zaten bu vasıflar olmasada olur... bir erkek için namuslu ve dürüst denmesi yeterlidir

* Kadınların hataları vardır. Erkeklerin sadece iki tane hatası vardır: Bütün söyledikleri ve bütün yaptıkları.
evet kadınlarla ilgili olanlar hata olrk kabul edilebilir :)

Şansına küs dostum ;

Belki zamandandır...
hani derler ya birini anlamak istiyosan kendini onun yerine koy!
kendimi kadınların yerine koyamıyorum
hiç bir erkek o derece saçmalayamaz :))) mantığa ters

karşındaki nefes almadan konuşursa
onu anlayamak gayet normaldir
söz konusu olan insandır... düşünmeden konuşan birini kim nasıl anlasın
:D
:))))

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Burdan benim cikardigim.
Kadinlar hep makinali tufek gibi konusurlar.
Erkekerde;"Bunlar nasil olsa susmazlar!" deyip,salak numarasi yapiyorlar.
Eh madem aydinlanma cagindayiz,
Aydinlaticilara hurmet etmeliyiz.....

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
eşit bir ilişkiyi nasıl tanımlarız

iste tüm mesele burda
temelde büyük hata var... eşitlik var diyen kim??
[RENK]seninle eşitim diyen bi kadın benim metresim bile olamaz[/RENK] , kaldıki burda eşten bahsediyoruz

eşitlik kanunlar önünde göstermelik var
fazlası sağlığa zararlı
güzel bi söz vardır
katranı kaynatsam olurmu şeker cinsine tükürdüğüm cinsine çeker
daha fazlasını istemeyen bir kadın tanımadım... eşitlikten bahsedersen tahtan indiğin gündür....

doğru bunlar yalan olabilir
zaten bu vasıflar olmasada olur... bir erkek için namuslu ve dürüst denmesi yeterlidir

evet kadınlarla ilgili olanlar hata olrk kabul edilebilir :)

hani derler ya birini anlamak istiyosan kendini onun yerine koy!
kendimi kadınların yerine koyamıyorum
[RENK]hiç bir erkek o derece saçmalayamaz[/RENK] :))) mantığa ters

:D
:))))
Saçmalıyorsun masterlord işte yine..:freakedout:
Sen kadın ile erkeğin eşit haklara sahip olduğu kavramıyla eşit özelliklere sahip olma arasında bir anlam çatışması yaşıyorsun sanırım masterlord siz erkeklerin neye hakkı varsa kadınlarında var..
Sen istediğin kadar buraya haykır,bağır,yaz istediğin gibi bir kadın bulmak çok zor,bulsanda evlenince gözü açılma ihtimali çok fazla...:freakedout:

Üst Alt