• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Erkekler doğuma girmeli mi?

• Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Erkekler doğuma girmeli mi?

narince

Acemi
Üye
aynene öle ben de öle düşünüyorum benim eşimde zaten hevesli zaten doktorum selman beyde destekliyor bu konuda bakalımm yaşadıktan bu anı yaşadıktan sonra neler olacak

cattycat

Acemi
Üye
benim kocamda çok meraklı ama doktorumuz selman bey, eşimin endişeli heyecanlı kişiliğinden dolayı girmese daha iyi olur dedi :) çok heycanlı benim eşim kan gördüğünde falan garip olabilir gibi geliyor, bence kişiden kişiye göre değişir girip girmeme durumu :)

narince

Acemi
Üye
benim kocamda çok meraklı ama doktorumuz selman bey, eşimin endişeli heyecanlı kişiliğinden dolayı girmese daha iyi olur dedi :) çok heycanlı benim eşim kan gördüğünde falan garip olabilir gibi geliyor, bence kişiden kişiye göre değişir girip girmeme durumu :)
sizin de mi dokotrunuz selman bey çok şaşırdım şu anda gerçekten demek size öyle dedi haklısınız sanırım eşiniz heyecanlıysa girmemesi belki de daha iyi

cattycat

Acemi
Üye
aynen girmiyecek galiba tabi son anda bir süpriz yapmazsa :) evet benim de doktorum selman beydi tüp bebek tedavisinde, doğumu da kendisi yaptıracak ne mantıklısı bu gibi geldi bana boşuna doktor değiştirmeye gerek yok selman bey iyi

Üst Alt