• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Erkek Neden Duygularını Saklar?

• Konbuyu başlatan Gül@y
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 21
  • Görüntüleme 4K

Okunuyor :
Erkek Neden Duygularını Saklar?

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
bayanlar, dugularini saklamazlarmi
kapali kutudurlar kolaykolay acamazsin,
Öyle değil o işler kırmızıgül doğru erkek varsa karşısında dediğin gibi olmaz...

Erkekler başlıklarını tıklaya tıklaya kafdağının tepesine çıkardık burunlarıyla birlikte.... bunun farkında vardım, daha da tıklamıyorum bu tür konuları, protesto ediyorum + kınıyorum :)
kendilerini düşünmekten yoksun olan erkekleri yüz açıdan değerlendirsen ne değişecek yani !
Haklısın BaDe ...:freakedout:

bozuk

Acemi
Üye
işte duyguları gerçek olsa, şımartmak ister,düşün bir, en çok seven,sevileni mutlu etmek için neler yapmaz ,şımarmasından korkmaz :)

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Sen saklama o saklamasın ben saklamayayım, peki kim saklayacak duygusunu?

Zamanı gelir bir gün diye saklarlar. :)))

Metehan

Acemi
Üye
Duygularını paylaşmayı güçsüzlük gibi görürler.Sanki aşağı seviyelere düşüyormuş gibi zannedebilirler.
Ama olumsuz hislerini paylaştıklarında eşlerinin kendileriyle olan hislerinin daha çok güçleneceğini bilmezler.
Bunu bazen kadınlarda yapar.Sebebi ise erkelerin ,dinleyip hissetmek yerine akıl vereceği ve ön yargılı olacağını düşünüp çekindikleri içindir.Birde dünyaya kadının gözlerinde bakmayı hayal etmezler.Akıl vermek senin duyguların var benimde çözümlerim demektir.Hisleri değersiz görmektir.Buda kadınları evliliklerinde yalnızlığa sürükler.
Burda erkeklere bir tüyo vereceğim.Eşleriniz sizlere olumsuz duygularını sadece anlamanız ve hissetmeniz için anlatığı zaman ,ilgili sorular sorun ve sizinde aynı duyguları yaşadığınız bir anınız varsa eşinizle paylaşın.Biz aynıyız mesajını verin.

oddly

Amatör
Üye
erkekler daha mantıklıdır.. herşeye hemen atlamazlar. kadınların bin kelime ile anlattıklarını bir kelime ile anlatırlar.. özlüdürler.. kısa ve net hisleri vardır..

Üst Alt