Erkek aldatırsa çapkın Kadın aldatırsa eyvahh...:)

Bak kendin söylüyorsun erkek diye hani erkek ya bunlar oyüzden bunlara herşey müstahak,hayır efendim bence ikiside taşlansın oda aynı şeyi yapıyor diğeride.Ama böyle söylemleri ben daha çok bayanlardan duyuyorum,kendi kendini aşşağılayan kadın başka bir memlekette yoktur heralde :)

Belki şimdi diyeceğim çok radikal gelecek ama inanın kadınlar yapınca da ÇAPKIN denilmeye başlandı . Eğer tek sıkıntı bu ise , içiniz rahat olsun:))) Eşitlik elde edilmiştir :))))))))

İşin şakası bir yana , gerçekten kadınların da aldatma olayının son derece kanıksandığı bir hale geldik . Bunu çevremde sıkça görüyor ve yaşıyorum . Belki küçük yerlerde halen daha kadının adı çıkıyor ama maaşallah bizler BATILILAŞMAYI !!!! epeyce başardık ....

Bak kendin söylüyorsun erkek diye hani erkek ya bunlar oyüzden bunlara herşey müstahak,hayır efendim bence ikiside taşlansın oda aynı şeyi yapıyor diğeride.Ama böyle söylemleri ben daha çok bayanlardan duyuyorum,kendi kendini aşşağılayan kadın başka bir memlekette yoktur heralde :)
Kesinlikle katılıyorum tatlım, kendi kendini ve diğer hemcinslerini bu kadar aşağılayan bir kadın cinsi daha yoktur herhalde :malesef: :freakedout:
Ve kadınlar çıkarıyor bu tür söylemleri, erkeklerde dünden razı zaten devam ettiriyorlar, daha sonra bir bakmışsın bir toplumsal kural haline gelmiş :shocked:

eмiLy;221430' Alıntı:
Kesinlikle katılıyorum tatlım, kendi kendini ve diğer hemcinslerini bu kadar aşağılayan bir kadın cinsi daha yoktur herhalde :malesef: :freakedout:
Ve kadınlar çıkarıyor bu tür söylemleri, erkeklerde dünden razı zaten devam ettiriyorlar, daha sonra bir bakmışsın bir toplumsal kural haline gelmiş :shocked:
Çok sevindim canım aynı fikirde olduğumuza:prv:

toplumda kadındır namus olan

ve korumakla yükümlü oldugu bi emaneti vardır
buna ihanet edenlerde zaten namussuzdur

erkek yapınca yanlış
kadın yapınca hayat kadını olur

bu konuda eşitlik söz konusu dahi olamaz
bir çok ilişki yaşamış kızı kabullenebilen kocaya şaşırıyorum
nasıl bir mide var???
anlamak güç.....

ewet ben erkeğim diyip sıyrılıyorlar nefet edıyorum basıma gelmedi ama hep oluyor ya yanı sunu demeı ıstıyorlar '' ya askım sen bır bayansın biz anlık zevk ıcın herkesle bırlıkte olabiliriz ama asıl bas tacımız karılarımızdır'' dıyıp sıyrılıyorlar hatta acık acık siz kadınlar duygu ıle hareket edıyorsunuz biz siizn kadar duygusal değiliz o yüzden siz aldatınca kıskanmamız delirmemiz normal demekkı karsıdakınden baya etkılenmişsiniz ama biz anlık dıyorlar...her kosulda savunma sistemleri güçlü yanı her seyı yapsa kadın affederler ama ıhanetı affetmıyor cogu..cevremde bır erkek sevgilisi aldattı diye onu affetti ve 4,5 sene ılışkıyı sürdürdü ve bıraktı amacının ıhanet ıntıkamı oldugunu söyledi ya o benı aldattı bende yıllarını caldım hesabına yattı ülkemizdede hep kadınlar aldatmamalı deniyor ee erkekler sonucta erkek işte denıyor artık ben bıle nerdeyse kabullenıcem:S

Üst Alt