Erkeği hayvan gibi eğitin

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
"Erkeği hayvan gibi eğitin"Onları sakinleştirmek umulduğundan da kolay...

ABD'li gazeteci ve yazar Amy Sutherland yeni kitabında kadınların mutlu bir ilişki için erkekleri hayvan gibi eğitebileceğini söyledi. Sutherland Newsweek dergisinde yayımlanan tezini hayvan terbiyecileri üzerinde yaptığı gözlemlere dayandırıyor.

Ünlü yazar "Köpeklerin eğitimini gördükten sonra eşimle ilişkilerimde yaşadığım sorunlar aklıma geldi. İyi bir şey yaptığında övmeye, sevmediğim davranışlarında ise önemsememeye başladım. Böylece herşey yoluna girdi" diyor. Ünlü Rus psikolog İvan Pavlov'un köpekler üzerinde yaptığı şartlı refleks deneylerinden de ilham aldığını söyleyen feminist yazardan bazı öneriler:

* Eğer kirli çoraplarını ortalığa atmadığını görürseniz onu öven sözlerinizle ve öperek hemen ödüllendirin.
* En sinir olduğunuz davranışı karşısında dişlerinizi de sıksanız sessizliğini koruyun. Erkekler fazla eleştirilmekten hoşlanmaz.
* Sakın yapılan tartışmalarda kişiliğine saldırmayın.

Sabah
nuveforum

SOSYALİST

Bağımlı
Üye
:shocked:
Eyy Masterlord, kaldır başını!
Bizler bu hale düşürülecek, hakkımızda böyle ifadeler kullanılacak adam mıydık?:malesef:
Böyle giderse yakında boynumuza kement atmanın planlarını da yapacaklar..:icon_cry:

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
:shocked:
Eyy Masterlord, kaldır başını!
Bizler bu hale düşürülecek, hakkımızda böyle ifadeler kullanılacak adam mıydık?:malesef:
Böyle giderse yakında boynumuza kement atmanın planlarını da yapacaklar..:icon_cry:

hahahahaaaaaaa hiç heveslenme arkadaşım masterlord yok...:freakedout:
Hem niye üstüne alınıyorsunki yoksa sen hayvan gibi eğitilmesi gerekenlerdenmisin...:))

feryad

Amatör
Uzaklaştırıldı
bu ne panik ya ,,Avrupaileşiyorsunuz ..Atanızın millete işte Muasır Medeniyet diye HEDEF koyduğu buydu..Layt olma hali uysallaşma durumu...
tasma çok yıllar önce geçirilmiş zaten..

alone

Tecrübeli
Üye
Hayvan kelimesi hatta gibi kelimesi de biraz ağır kaçmış ama var böyleleri
Ben gördüm hatta hayvanlar yanlarında daha anlayışlı kalır:))

Demekki biraz başlarını okşucaz karınlarını doyuracağız sorun kalmayacak:):)

Yakamoz

Amatör
Üye
Bu araştırmayı yapanlar (bence) insani duygulardan yoksun ve kendi girdaplarında dönüp dönüp duranlar insanlar. İnsan olmak insan gibi olmak zor sanırım ki kolayını seçmişler.

neseyayli

Amatör
Üye
Ben yazara katılıyorum teşbihte hata olmaz,ama bunu yazarken hayvan benzetmesi bizim kültürümüze olumsuz gelse de yurtdışında hayvanlara insandan daha iyi muamele ediyorlar.4/4 lük ...o nedenle bu sevindirici birşey::))))

Üst Alt