Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri

Erkeğe Yılbaşı Hediyeleri, 2014 yılbaşı, 2014 Yılbaşı hediye önerileri

Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Metal Çakmak
İçerik.jpg
Lotus marka ışıl ışıl parlak çakmak, çakmakların en gösterişlisi! Üzerine isim baş harfleri özel bir baskı tekniği ile yazılıyor ve metal yüzeyinde son derece şık duruyor! Rüzgarda Sönmeyen İsme Özel Metal Çakmak Erkeğe alınabilecek yine son derece orijinal ve şık yılbaşı hediyesi! İster babanıza, ister eşinize, isterseniz sevgilinize 2014 yeni yılda bu havalı çakmağı armağan edebilirsiniz!

Gerçek Deriden Kişiye Özel Kredi Kartlık
İçerik.jpg
Günümüzde kredi kartları artık en vaz geçilmez ödeme araçlarından biri! Erkek arkadaşınıza hediye edeceğiniz bu harika ürün ile tüm kredi kartları, Gerçek Deriden Kişiye Özel Kredi Kartlık içine girecek!

- Kişiye özel deri cüzdan, kemer ve saat içeren bir set her erkeğin hayalindeki bir hediyedir. Özellikle kendisine özel olması onu oldukça mutlu edecektir.

-Üzerinde sevgilinizi yansıtan simgeler bulunan bir zippo erkek için her daim yanında bulunduracağı özel bir hediyedir. Seçiminizi abartısız ve klasik olanlardan yana kullanmanızı tavsiye ederiz.

-Erkek arkadaşınıza ya da eşinize eğlenceli bir kupa ya da bu soğuk günlerde yanında ayırmayacağı bir termos kupa alabilirsiniz.

-Her yıl bir çok hediye aldınız ve artık alacak hediye bulamıyorsanız oldukça değişik bir hediyede sıra; çakmaklı kol saati gerçekten çok ilginç bir hediye olabilir.

-Erkek arkadaşınızın en sevdiği renkte kravat ve mendil seti alabilirsiniz.

-Eğer erkek arkadaşınız tam bir çikolata aşığıysa büyük bir çikolata paketi yaptırıp her bir çikolatanın üzerine notlar yazdırabilirsiniz. Bu unutulmaz bir hediye olacaktır.

-Sevgilinize isme özel rakı bardağı seti de alabilirsiniz.
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt