• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

ERKAN KARA-HÜZZAM PEYKE (TAVSİYE EDİLİR)

Okunuyor :
ERKAN KARA-HÜZZAM PEYKE (TAVSİYE EDİLİR)

titanic1

Acemi
Üye
BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA GÜZELDİR
Duygu yoğunluğundaki devingenlikle kendini dirimliğe atarken :Ritim ,imge ve bir yay çizerek dizelere ahenk ,anlak yüklemiştir.Her ne kadar ‘’şiir ölüyor’’ dense de ; Erkan Kara gibi genç şairlerin duyarlığı ile yeniden doğacaktır.İlhan Kemal ‘in dilinden düşürmediği bir söz vardır ‘’ Can cağızım yeni şeyler söylemek lazım.’’

Evet üstteki satırlar geçen edebiyat dergilerini karıştırırken rastladığım çok değer verdiğim dikkatle yazılarını takip ettiğim Zeki Karaaslan ‘nın bir yazısından alıntıdır.Yeni çıkan bir şiir kitabı hakkında böyle diyordu.Hemen vakit kaybetmeden Erkan Kara’ya ait Hüzzam Peyke
isimli bu şiir kitabını internet üzerinden satın aldım.Doğruydu Zeki baba yine bizi yanıltmadı teşhisi mükemmeldi.Zeki Karaaslan’ın yorumuyla bu kitaba sahip olduğum için edebiyatı seven ve gönül veren bütün arkadaşlarla paylaşmak istedim.Okuyupta tavsiye edebileceğiniz edebi değeri olan yayınların paylaşımını bende bekliyorum.

Saygı ve Sevgiyle
Salih Aktaş

Erkan Kara - Hüzzam Peyke şiir ktabını internet üzerinden
I D é E F I X E - Kitap - Hüzzam Peyke - Erkan Kara
adresinden satın alabilirsiniz

Üst Alt