• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En Zengin Hollywood Çiftleri

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
En Zengin Hollywood Çiftleri

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba

Beyonce çok kontrollü harcamalar yaptığını belirtiyor ve 16’sından beri araba almadığını da ekliyor.
Ama 26. doğum gününde 700.000 euro’luk antika bir Rolls Royce, Jay-Z tarafından ona hediye edildi.
Çiftin temel geliri müzik çalışmalarından geliyor. Beyonce albüm üzerine albüm çıkarıyor. Zaten 'Destiny's Child. " ile büyük bir servet yapan yıldız, yılda 15 milyon Euro kazanıyor. Kendi şarkılarını kendi yazıyor ve teliften yılda 6 milyon Euro kazanıyor. Beyonce’nin kendi giyim markası, Tommy Hilfiger’dan parfümü ve birçok sponsorluk anlaşması bulunuyor.

Harrison Ford ve Calista Flockhart’ın servetlerinin en büyük kalemini "Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull." Filminin geliri oluşturuyor Bu film çifte 500 milyon Euro’dan fazla gelir getirdi. ...
Calista’nın "Ally McBeal" dizisinden sonra uzun süre çalışmaması çiftin servetine katkısını azalttı.
Daha sonra Calista "Brothers & Sisters' dizisiyle bölüm başı 110 000 Dolarlık bir anlaşma yaptı.
Çift lüks içinde yaşıyor ama servetlerinin büyük kısmı Harrison’un uçak tutkunsa gidiyor. Onun 7 uçak, 1 helikopterden oluşan bir koleksiyonu var.

Brad Pitt ve Angelina Jolie en zengin çift değiller ama onlar için en şefkatlisi denebilir. Çift her sene 6 milyon dolar bağış yapıyor.
Son olarak Haiti için 700.000 Euro bağışladılar.
Kendilerini de düşünmüyor değiller. Provence’de 40 milyona bir şato aldılar ve yenilemeye 11 milyon harcadılar.
İkizleri Knox ve Vivienne’in odaları için dekorasyona 100.000 Euro harcadılar. Brad ve Angie ana gelirlerini filmlerden elde ediyorlar.Aynı zamanda doğumdan sonra ikizlerinin resimlerinden 10 milyon Euro kazandılar.

Will Smith ve Jada Pinkett çiftinde eve erkek parayı getiriyor. Tabi Jada da gerek oynadığı rollerle , çocuk kitaplarıyla ve Carol's Daughter güzellik ürünüyle de para kazanıyor.
Will, Box Office’lerde 1 numara giren peş peşe 8 filmde oynayan bir aktör. Bu da bol para demek..
'Fresh Prince' dizisinde oynadığı gençlik dönemlerinde parayı durmadan savurganca harcıyordu. Hatta Gucci mağazalarını alış veriş için kapattığı oluyordu...
Ailenin Miami’da 1600 hektarlık bir malikanesi, Stockholm’de bir evi bulunuyor ve Will artık hiç de savurgan değil ama cömert diyebiliriz. Obama kampanyası ve diğer hayır işlerine bağışlarda bulunuyor.

Beckham servetinin arkasındaki gerçek nedir? David ve Victoria kendilerini marka haline getirdiler denebilir. Hatta çiftin dergi ve televizyonlara verdikleri röportajları pazarlayan bir firmaları dahi var.
David Los Angeles Galaxy ‘den12 milyon Euro kazandı. Bunun yanında onunla yapılan sponsorluk çalışmaları ve Armani, Gillette ve Pepsie gibi markalarla reklam anlaşmaları bulunuyor.
Victoria parasını Roberto Cavalli, Dolce & Gabbana ve Mark Jacobs gibi tasarımcılarla çalışarak kazanıyor. Jean markası Rock & Republic ve moda giyim markası DVB gayet iyi gidiyor.Yayınladığı kitaplar dahi başarı sağladı.
Victoria kazandığı parayı tekrar modaya yatırıyor diyebiliriz. D & G ayakkabılar, Versace gözlükler ve Rolex saatlerin tüm modelleri onda mevcut...

Tom Cruise ve Katie Holmes servet listesinde altlarda olabilirler ama oyunculuk kariyerleri oldukça başarılı gidiyor…
Paralarının büyük kısmı Tom’un Scientology inancına gidiyor diyebiliriz.
New York’ta geçirdikleri dönemlerde de alışverişe 11 milyon dolar gibi anormal bir para harcadılar. Katie düzenli olarak Suri’nin gardırobuna her ay 18.000 Dolar harcıyor ve Dolce& Gabana gibi markaları küçük kızına giydirerek, şimdiden küçük Suri'den bir moda ikonu yaratma çabasına girmiş gözüküyor.
Ailede esas kazancı Tom elde ediyor ve bu kazancı genelde kendi yapım firmasıyla gerçekleştiriyor.

MSN Starlounge Türkiye
 
Üst Alt