En sorunsuz otomobil anketi

En sorunsuz Otomobil hangisi?

 • Renault

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Peugeot

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Honda

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Volkswagen

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Fiat

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Ford

  Kullanılan: 0 0.0%
 • Opel

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  4
Dayanıklı ve problem yaratmayan bir otomobil sahibi olmak isteyenler için ; Arıza ihtimali çok düşük , dayanıklılık ve tamir masrafı bakımından tercih edeceğiniz ve diğer üyelere önereceğiniz otomobil markası hangisi olurdu?
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
sn yüksel dünyada en sorunsuz otomobil kesinlikle MAZDA dır. ama sizin şıklarınızda maalesef yok, bu bilimsel veriler ve testlerle elde edilen sonuçtur.
 

tunakan

Uzaklaştırıldı
snx mazda, dilerseniz bir inceleyin. gördüğüm kadarı ile bu konuda ilginiz çok fazla, ama tşk etmeyin sadece yardımcı olmak istiyorum.
 
Afedersiniz ama Mazda'yı nereden çıkardınız?Uzakdoğu'da yani kendi anavatanında bile ilgi göremeyen bir otomobil ayrıca ne avrupa ne de ülkemizde tutulmuyor..

Uzakdoğu otomobillerinde daha doğrusu Japon diyelim Honda,Toyota,Mitsubishi ve Subaru'dan başka otomobil tanımam..Mazda'ların tez döküldüğünü çoğu kez işittim ve gördüm aracın kasası 2 senede yayılıveriyor aynı Fransız Peugeot'lar gibi:)

Acaba Mazda'nın bizim bilmediğimiz özelliğimi mevcut çünkü trafikte hiç rastlamadığım bir uzakdoğulu kendileri..Mazda'nın ve diğer uzakdoğulu akrabalarının satış rakamlarını ve grafiklerini dilerseniz paylaşabilirim,bu listede kendisine son sırada yer bulan Mazda'nın durumunu özetler gibi..

Mazda büyük bir istikrar sorunu yaşamakta ürettikleri roadster hariç pek fiyakalı çıkışlar yaşamamıştır yaptıkları logo değişimi ile imajlarını tazeleme çabalarıda yetersiz olmuştur..

Mazda'ların RX-7 ve 8 serilerinin MX-5'in mirasını yediğini daha evvel İngiliz yapımı otomobil programlarının duayeni Top Gear ve onun devşirme taklidi Fifth Gear'da duymuştum..Tasarım anlayışları spor araçları için klondan farksız hep aynı hatlar ve tarz..
 
En proplemsiz araba arayan ulasimini otobüs ile yapacak,
en dogru cevap arabasiz olmak...
ama en az ariza Otomobil dergisi ADAC her ay üyelerine dergi gönderir orada tüm deneylerle liste halinde bunu sunar..

Mazda yi arabadan saymayanlara sunu demek isterim, Almanya da bir ara Mazda birkac sene atbasi hep lider di, Ama milliyetci Alman basini ve görsel yayinlarinda araba ile ilgili progman yapan kanallarin cogu bunu belirtmedi...

Ama simdi Mazdanin kalitesini bilmiyorum,yalniz uzak dogu ve diger ülke araclarinin yedek parcalarinin fiyatini sürekli Yüksek tutarlar
Her ülkede bu böyledir , bir ülkenin kendi arabasi varsa o ülke böyle bir kota uygular gizli gizli
Yine ADAC taki son dönemlerin benimde tip olarak hic begenmedigim VOLVO var..en tepede...
dayaniklilik az ariza,az yakit vs...

Ama VW en ragbet gören Ana Marka.... Bizim Murat 124 lerin bir dönemki furyasi gibi
 
Üst Alt