• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En Sevmediğimiz dersler

En sevmediğiniz ders

• Matematik

Kullanılan: 10 52.6%
  • Fizik

Kullanılan: 4 21.1%
  • Edebiyat

Kullanılan: 1 5.3%
  • Kimya

• Biyoloji

• Tarih

Kullanılan: 0 0.0%
  • Beden Eğitimi

• Diğerleri

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Muhakkak hepimizin okul hayatı boyunce sevmediği dersler olmuştur. Kimimiz matematiği sevmez iekn kimimiz ise Fizik dersini sevmemiştir. Hatta belki de Beden eğitimi dersini dahi sevmeyenler olmuş olabilir.
Peki senin en sevmediğin ders hangisi idi ?

Benim mi .... Kesinlikle Biyoloji

yucell

Acemi
Üye
matematikk bu dersden nefret ediyorum ders guzerl aslına bakılırsa ama hocaların etkisi olabilir bende :biggrin: :biggrin:

rushy

Acemi
Üye
fizikten nefret ediorum onun yüzünden sayısal seçemedim ve şimdi bütün dersleri sözel olan bi bölümde okuyorum:(halbuki matematiğe bayılırımmm

onairci

Sözlük Yazarı
Üye
ingilizceee matematiğide sevmiyorum ama en azından Türkçe

carmen

Acemi
Üye
turkce-matematık mezunuyum ama bır turlu bu dersı sevemedım gıttı.hep dersten atılırdım zaten.hayatımda en buyuk yaptıgım hata o bolumu secmek oldu zaten.allah matematıkcılere yardımcı olsun

Cerrah

Tecrübeli
Üye
yanlış anladım soruyu :) Ben en çok sevdiğiniz ders algıladım o yüzden FİZİK dersini işaretledim Tamamen fizikçiyim :)

Hiç sevmediğim ders yok diyebiliriz sadece hocaları sevmem :) Onlarda beni...

Sevdiğim dersleri sıralarsak
- Fizik
- Kimya
- Felsefe
- Tarih
- Mat
.
.
Biyoloji ile hiç anlaşamıyoruz ve bugüne kadarda hiç bi biyoloji hocamla anlaşadım her derste kan gövdeyi götürürdü...

Bana göre sevilmeyen dersler değil derslerin Öğretmenleridir dersleri sevilmeyen yapan...

Bir hoca ne kadar iyiyse o derste o kadar sevilir :rolleyes:

justagirl

Acemi
Üye
oldum olası fizikten nefret etmişimdir..fakat fizik öğretmeni diye iki derste en fazla bir soru çözüp onu anlatmayı da başaramayan, sonra gidip en kazık soruları sınav diye önünüze koyan, sınav sonrası şikayet eden öğrencilere de 'çalışmıosunuz suçu bna atıosunuz' diyip hiççç mi hiç sallamayan bi öğretmen varsa başınızda artık nefretten de öte bi tiksintiye dönüşür..dolmuşum sanki:)

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Öğretmeni sen nasıl vurmadın hayret ettim valla.
Vardır böyle tip hocalar piyasada bol bol.
sen onu bunu bırak Moment'i öğrendin mi ona bak

justagirl

Acemi
Üye
Moment konusunda bildiğim tek şey:
çözemediğin her soruya dikme indir, üçgen oluştur yani kafandan bişiler çiz kesin sonuca ulaşırsın:)
tabi hiçbir sınavda işime yaramadı..:mad:

Karakarizma

Kıdemli
Üye
Sanırım anlamamışsın cidden :)
ama zaten boşver bence en önemli ders felsefedir. Ne kadar nefret ederdim ama artık ne kadar çok seviyorum.

mrs.x.ray

1. avatar yarışma birincisi
Üye
kimyadan nefret ediyorum bende sayısalcıyım ama lise hayatım boyunca kimyam 3 ten yukarı gelmedi karneme:)))en sevdiğim ders matematik ve geometri:)))

Üst Alt