• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En sevdiğiniz şehir, sizi etkileyen yanı...

Okunuyor :
En sevdiğiniz şehir, sizi etkileyen yanı...

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Öyle bir yere gidersin ki o yerde sanki daha önce yaşamışsın bir sürü anın varmış gibi tanıdık gelir, seni içine çeker...

Sizleride etkileyen, gittiğiniz ya da gitmek istediğiniz yer varmı?

Ribat

Tecrübeli
Üye
"Daha önce yaşamışsın gibi" ifadesine bakarak şimdi filozofun biri çıkar,konuyu reenkarnasyona bağlar.

Ribat

Tecrübeli
Üye
Marseille'yi ilk defa duydum,google'dan baktım, güzel bir yermiş hakikaten :))
Ama nedense bana bir şehir sorulsa yahut bir konu açılsa aklıma ilk kendi yaşadığım şehir değil,Mekke gelir.Belki de şehirlerin anası olmasından kaynaklanıyor.Hiç bir şehir O'nun yerini tutamaz,vesselam.

Son düzenleme:
G

güney

Ziyaretci
Marseille'yi ilk defa duydum,google'dan baktım, güzel bir yermiş hakikaten :))
Ama nedense bana bir şehir sorulsa yahut bir konu açılsa aklıma ilk kendi yaşadığım şehir değil,Mekke gelir.Belki de şehirlerin anası olmasından kaynaklanıyor.Hiç bir şehir O'nun yerini tutamaz,vesselam.
gördünüz mü Mekke yi...
belkide hiç düşündüğünüz gibi değildr...(neden "siz" takısı kullandım acaba )

Ribat

Tecrübeli
Üye
gördünüz mü Mekke yi...
belkide hiç düşündüğünüz gibi değildr...(neden "siz" takısı kullandım acaba )
Eğer benim düşündüğüm gibi değilse bile sizin düşündüğünüz gibi hele hiç değildir.Mekkeye hiç gitmedim,zaten benim kafamda canlandırdığım mekke bugünün mekkesi değil emin olabilirsiniz.
Acaba ben size neden siz dedim.Soruya soruyla karşılık vermek bu olsa gerek :))

G

güney

Ziyaretci
Anılr bazen "şehirden" uzaklaştırıyor,bazen se çok yakın oluyor ...Yoksa bzler anılarımızda yaşamayı mı daha çok seveniz.....
hiç sevmiyormuş gibi görünsek te....

G

güney

Ziyaretci
Eğer benim düşündüğüm gibi değilse bile sizin düşündüğünüz gibi hele hiç değildir.Mekkeye hiç gitmedim,zaten benim kafamda canlandırdığım mekke bugünün mekkesi değil emin olabilirsiniz.
Acaba ben size neden siz dedim.Soruya soruyla karşılık vermek bu olsa gerek :))
Sahi neden böyle oldu Ribat?
Belkide "Mekke" dedin diyedir...hassas bir dokunuş diyedir....:))
Ne dersin?

Üst Alt