• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En net ufo görüntüsü

  • Konbuyu başlatan YukseLL
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 11K

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Meksikada bir grup belgesel yapımcısı belgesel çekmek için çıktıkları dağda UFO'ları görüntüledi.İzleyenleri hayrete düşürecek görüntüler şimdiye kadar çekilmiş en net UFO görüntüleri olarak kayıtlara geçti.

Dağın tepesine kurulan kamera eşsiz dağ manzarasını görüntülemek için kayda girdi.Tam bu sırada kameranın önünde bir UFO belirdi ve onun ardındanda onlarca UFO bir arada gökyüzünde belirdi.Kameraman çekmeye devam etti.Kameranın kurulduğu tepenin hemen altından yükselen UFO dönerek kameranını önünde durdu.Kısa bir bekleyişin ardından tekrar yoluna devam etti.Yaklaşık 40 saniye süren bu görüntüleme sonrası UFO'lar dönerek gökyüzünde hızla kayboldu.Kameranın yer yer zoom yaparak kaydettiği görüntülerde UFO'nun metal bir yüzeye sahip olduğu ve kavisli bir şekilde havada döndüğü görüldü. Ayrıca UFO'nun yüzeyinde aralıklarla açılan ve kapanan bir kapak olduğu da gözlerden kaçmadı. Bu görüntüler şimdiye kadar çekilmiş en net UFO görüntüleri olarak kayda geçti.

İHA

VİDEO İÇİN TIKLAYIN
 

orkuorkun

Kıdemli
Üye
meksika, uygun bir yer cunku ,erich von daineken in arastirmalari belgeseli vardi.
o tarafta oldukca fazla isaretler var.bir inis pisti ,gokyuzunden gorulen enteresan figurler.google da hala vardir bildigim kadariyla
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Sirius Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Başkanı Haktan Akdoğan, Meksika'da görüldüğü iddia edilen UFO'ların, uluslararası uzay araştırmaları camiası için talihsizlik olduğunu belirtti. Akdoğan, "Meksika'da belgesel ekibinin çektiği iddia edilen görüntüler gerçek değil, animasyon. Meksika'da UFO araştırmaları merkezi de 'Böyle bir şey yok' dedi. Konunun ciddiyeti yok. Böyle görüntüler UFO araştırmalarının ciddiyetine zarar veriyor" dedi. Akdoğan, ABD'de çekilen ve Türk TV'lerinde de gösterilen "Pencereden bakan uzaylı" görüntülerinin ise gerçek olduğunu söyledi. (alıntıdır)
 
Üst Alt