• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En karlı yatırım aracı nedir?

Okunuyor :
En karlı yatırım aracı nedir?

tekniker

Amatör
Üye
en karlı yatırım 2019 , en iyi yatırım aracı 2019 , en iyi yatırım aracı 2019 , helal yatırım araçları , en iyi yatırım 2019 , en iyi yatırım aracı ekşi , 2019 yatırım tavsiyeleri , en iyi yatırım neye yapılır

Su an Paranız olsa neye yatırım yaparsınız?

sebahat35

Tecrübeli
Üye
en karlı yatırım topraktır, bu hiç değişmez, toprak arazi arsa, tarla herzaman al sat en cok kazandıran sektör, alıp hemen satmak değil, zamanı geldiğinde satmak önemli....

fazla bir birikim yoksa araba alım satım olabilir , bu da kışın araç fiyatları düşer , kışın alıp yazın satılabilir :S

kirmizielma05

Tecrübeli
Üye
:Entusiasmado:Sevgiye :Entusiasmado:Saygıya yatırım, gerisi yalan. Önemli olan manevi zenginlik güleryüzlük, mutluluk, çağdaşlık, huzur, sevgi öpücükleri bunlar kalıcı karlı yatırımdır . Para ve maddi zenginlik daha sonra kendiliğinden gelir. ULU ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK diyorki! ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ÇALIŞMAK, ve ÜRETMEk, ÜRETMEK.................

mahmut erciyes

Acemi
Üye
merhaba.
türkiyede bir ilk olacak farklı bir üretim için,sermaye sahibi kalıcı bir gelir hedefleyen adam gibi adam arıyorum.(bayanda olabilir yeterki azimli olsun.)bu iş için 80000ytl gibi bir para lazım,bu işi her yerde yapabiliriz.aslında 50000 de yeter fakat ilerde gelecek taleblere karşı elimizde bir miktar nakit olmalı ilerdeki zamanlarda patent müracatı da yapacagım,bilginize....(ciddi olanlar arasın) 05356846484

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt