• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En İyi Yabancı Hosting Firmaları

Okunuyor :
En İyi Yabancı Hosting Firmaları

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
En İyi Yabancı Hosting Firmaları ,Yabancı hosting firmaları,En İyi Web Hosting Firmaları

Hosting web dosyalarını barındıran ve bu dosyalara erişim sağlayarak paylaşan bir bilgisayardır. Herhangi bir web sayfasını ziyaret ettiğinizde o sayfayı ve sayfanın dosyalarını barındıran sunucuya giriş yapmış olursunuz. Web sitesi kurma sürecinde insanların en çok karşılaştığı soru, bu siteyi nerede barındıracaklarıdır. Size oldukça iyi bir şekilde hizmet sağlayacak hosting firmasına ulaşmak istiyor ancak bu konuda yeterli bir bilgi birikimine sahip değilseniz, sizler için tavsiye edeceğimiz En İyi Yabancı Hosting Firmaları

Bluehost
Utah’ta kurulan ve 2003 yılından bu yana tüm dünyaya kaliteli web hosting hizmeti veren Bluehost sektörde pasta payının büyük bir kısmına sahip. Toplamda 700+ kişilik ekibi ve açık kaynaklı çalışan veri merkezi ile Bluehost sizlere hızı, güveni ve kaliteyi aynı anda sunuyor.Bundan yıllar önce Bluehost sadece web hosting hizmeti vermekteydi. Fakat yakın zamanda hizmet ağını genişleten bu şirket, VPS, Özel WordPress Hosting ve Sunucu hizmeti de vermeye başladı. Yani siteniz yoğun talebi kaldırmaz hale gelirse, kolaylıkla paketler arasında geçiş yapabilir ve herhangi bir kesinti ile uğraşmadan maksimum performansın tadını çıkarabilirsiniz.

DreamHost
Dreamhost 1997’den beri hizmet veren bir web sunucusu olupdünyada çok yaygın bir kullanıma sahiptir. %100 uptime garantisi sunmakta. Hosting hizmetlerine ek olarak Dream Host SSD VPS, Dedicates Server, WordPress hosting ve depolama hizmeti de sunmakta.Dreamhost hosting firması; İnternette site yapmak, wordpress kurmak, joomla kurmak v.b konularında yeni olan ve gerekli teknik bilgilere sahip olmayanlar için kolay ve kullanışlı bir hosting firmasıdır.

Hostgator
Amerika’da olduğu gibi geçen sene Avrupa’da da hizmet vermeye başlayan bu şirketin tamamen Türkçe arayüzü sahip olduğunu da belirtmekte fayda var. Ek olarak Amerika’daki çalışma saatlerinde Türkçe canlı destek alabilir ve sorunlarınızı en kısa sürede çözebilirsiniz.Hostgator tüm bu avantajlarıyla, WordPress, Joomla web siteleri, Opencart, Magento alt yapılı eticaret siteleri, PhpBB, SMF, bbPress forum siteleri, flash siteler, dizin siteleri, bilgi verme amaçlı siteler, haber siteleri, oyun siteleri gibi tüm ihtiyaçlara cevap vermektedir.

Just Host
Justhost basit yapısı ile işe yeni başlayanlar için oldukça kolay bir kullanım sunmakta + Bunun yanında gelişmiş özelliklerle ileri seviyede olan kullanıcılara da hitap ediyor. Şirket sadece Linux hosting hizmeti vermektedir. Ayrıca Windows hosting seçeneği bulunmamaktadır. Fakat bu durum çoğu kullanıcı için bir sorun oluşturmayacaktır Çünkü: Mükemmel bir destek ekibi, kullanışlı bir arayüz ve zengin hosting özelliklerini uygun fiyatla sunan Just Host, listemizin ilk sırasında yer alıyor. Firma ayrıca sitenizin %99.9 oranıyla açık olacağını garanti ediyor.

iPage
iPage limitsiz bant genişliği, disk alanı ve email özelliklerinin yanında; diğer hosting firmalarından farklı olarak marketing şirketleri için çeşitli alışveriş eklentileri sunuyor. + 7/24, 365 gün teknik destek - Cron ayarı ve script kütüphanesi gibi bazı gelişmiş özellikler bulunmuyor. iPage kullanışlı ve stabil bir servis sunarak, başlangıç seviyesinde ve orta seviyedeki kullanıcılar için uygun bir servis olduğunu kanıtlıyor.
 
Üst Alt