• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

En iyi vBulletin Seo Eklentileri

Okunuyor :
En iyi vBulletin Seo Eklentileri

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
vBulletin ile ilgili bir çok Seo eklentisi mevcut piyasada, ancak işe yararlık ve doğru kullanım konularında sıkıntılar mevcut. Sık kullanılan ve işe yarayan seo eklentilerini sizler için yayınlıyoruz. vBulletin sistemlerinizi seo uyumlu hale getirerek arama motorlarında iyi sıralamalara getirmek için aşağıdaki eklentileri inceleyebilirsiniz.

vBSeo
vBSeo ücretli olarak kullanılan bir seo eklentisidir.Meta etiketleri (meta-tag yapısı ) düzenler. Arama motorlarında sıralamanızı önemli derecede yükseltir.

vRewrite
vRewrite ücretsiz bir seo uygulamasıdır.vBulletin’in yeni versiyonlarına uyumlu sürümlerini çıkarmamıştır.vRewrite’nin uyumlu olduğu vBulletin sürümü kullanıyorsanız kullanmanızı öneriyoruz.

Zoints SEO
Zoints SEO ücretsizdir.Ücretsizler arasında en çok kullanılan seo uygulaması denilebilir(benim araştırmam böyle gösterdi).Çoğu şeyi yapıyor.Ancak ücretsiz olduğu için vBSeo ile yarışamıyor.

DbSeo Nedir? DbSeo Özellikleri Nelerdir?
DragonByte® Technologies Ltd. tarafından geliştirilmiştir. vBSeo desteği durduktan sonra, DragonByte atağa kalkıp Dbseo yu geliştirmiştir. Ücretsiz lite versiyonu ve Pro versiyonu bulunmaktadır. Pro versiyonunun owned lisansı $199.95 'dır. Kendinden sitemap özelliği ile gelmektedir.Belli başlı büyük arama motorlarına sitemap dosyalarını otomatik olarak pingletir.Vbseo ile benzer özelliklere sahip, fakat bazı özellikleri vbseo desteği kesildiği için daha iyidir. Cache opsiyonları ile kaynak tüketimini aza indirmek için sürekli geliştiriliyor.
 
Üst Alt