• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

En iyi tablet bilgisayar hangisi

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Son zamanlarda tablet bilgisayarlar moda ,dolayısı ile markalar peşpeşe yeni modellerini ortaya çıkmaya başladı

işte piyasada olan bazı tabletler ve özellikleri..

iPad : 9.7 inç kapasitif dokunmatik ekran ve 10 saat pil ömrüne sahip
Dell Streak : 5 inç ekrana sahip, 5 MP kamerası ve LED Flash'ı var, 1GHz Qualcomm Snapdragon işlemci,3G, WiFi, Bluetooth, GPS, VGA ön kamera,

JooJoo : Kamerası, mikrofonu, Flash video desteği ve 12.1 inçlik dev ekranı, USB desteği ile ilgi çekiyor ama pil ömrü 5 saat
Samsung Galaxy Tab : Supar AMOLED kapasitif ekran, Android 2.2, Flash desteği, video görüşme ve dahası ile yeni bomba Samsung Galaxy Tab!

X2 iTablet : Windows, çoklu dokunmatik ekran, 1.6GHz Intel Atom işlemci, 2GB bellek, webcam, WiFi, 3G, Bluetooth ve Flash sahibi!

HP Slate 500 : 8.9 inçlik ekran, 2 kamera ile video ve fotoğraf, kalem desteği..

Toshiba SmartPad : Toshiba'nın SmartPad modeli 10 inç ekrana, Android işletim sistemine, Nvidia Tegra 2 grafik çipine, kulaklık, USB, HDMI bağlantılarına, hafıza kartı okuyucuya, Mini USB portuna sahip

ViewSonic ViewPad 7 : 7 inçlik bu tablet Android işletim sistemine, 3G, Wi-Fi ve Bluetooth bağlantıya, GPS'e, USB slotlarına, microSD slotuna sahip. Hem Windows, hem Android boot edebiliyor.

MSI Windpad 100 : MSI'ın Windpad 100 tableti Windows kullanıyor. 1.66 GHz Intel Atom işlemci, 2GB RAM, 32GB SSD, HDMI bağlantısı, 2 USB portu, WindTouch dokunmatik ekranı..

BlacBerry BlackPad : Marvell Armada 610 çipsete sahipi full HD 1080p video desteği, 16 MP kamera ve 3D yeteneğine sahip

Pegatron Masterpad : Windows işletim sistemi, 11.6 inç ekran, 1366x768 çözünürlük, 1.66GHz Atom N450 işlemci, 1.3 megapiksel webcam, mikrofon, 2 USB ports, ivme ölçer, mini -HDMI portu, kart okuyucu, 32-65 GB hafıza seçenekleri 3G internet bağlantısı ve5 saat pil ömrü. Dahası 1080p video ve Flash desteği!

Lenovo LePad : Lenovo'nun bu modeli aslında bir dizüstü bilgisayarın ekranı , ama çıkartıldığında içerisindeki ayrı işlemci ve donanım ile tablet bilgisayar olarak kullanılabiliyor.

Sizce en iyi Tablet bilgisayar hangisi?

Üst Alt