En İyi Salyangoz Kremi

En iyi Salyangoz Kremi olarak marka çok ön plana çıkmamaktadır önemli olan salyangoz kreminin üretim tekniğidir zaten her marka iki tip üretmektedir.Bir Tanesi Herbal Salyangoz Kremi,Diğeri ise Normal Salyangoz Kremidir.Herbal olan diğerinden iki kat etkilidir.

1-Herbal Salyangoz Kremi

Herbal özellikli olan bu krem tüm markalar tarafından üretilmektedir.Adındanda anlaşılacağı gibi daha doğal olan bir üretim tekniği kullnıldığından ve kimyasal katkı içermediğinden diğerine göre salyangoz sıvısı ve bitkisel bileşenleri etkisini maximum düzeyde korumuştur.Bu nedenle Normal olandan 2 kat etkilidir.

2-Normal Salyangoz Kremi:

Bu tip kremler artık herbal çıktıktan sonra daha az üretilmektedir.Nedeni etki olarak herbalden azdır.Üretim tekniğinden dolayı
içinde yer alan bileşenlerin etkisi azalmakta buda sonuca etkilemektedir.

Salyangoz Kremi Hakkında Kısa Bilgi(aşağıda yer alan yazı yazı alıntıdır.)

alyanagoz Kremleri insanoğlunun son yillarda doganin gücünü keşvetmesi sonucu yapılan araştırmalarda salyangoz salgısının iyileştirici etkisinin keşvedilmesi sonucu üretilen sağlığa yardımcı ürünlerdir.

Günümüzde Kozmetikte sıkça rastladigimiz ve Cildin sağlığı için gerekli olan çesitli suni şekillerde derlenen maddeleri diğer kremlerin aksine Salyangoz Sıvısı doğal olarak barındırmaktadır.

1.Allantoin :
Yara onarımını destekler, iyileştirici özelliğe sahiptir.Hücre yenilenmesini hızlandırır ve cilt yumuşatici etkisi vardır.Ayrica anti oksidanttır ve cilde hasar veren ve yaşlanma sürecini hızlandıran serbest radikaller ile savaşır. Salyangoz kabuğu kırıldığı taktirde diyetinden elde ettiği kalsiyum ve Allantoin sayesinde kabuğunu yenileyebilme özelliğine sahiptir. Kozmetiklerde yapay olarak elde edilirken Salyangozun sıvısında doğal olarak bulunur.

2.Proteinler ve Vitaminler :
Cildin yumuşamasına ve kalitesinin artmasına neden olur. Salyangoz bu maddeleri yedikleri sayesinde elde eder. Özel sebzeler örneğin havuç, lahana gibi. Sizde kendi sağlığınız için tüketimini arttırabilirsiniz. Vitaminler anti oksidant olarak işlev görürler ve cildi serbest radikallerden korurlar.
 
Üst Alt