En İyi Ramazan Uygulamaları,Android İçin En İyi Ramazan Ayı Uygulamalar,İOS En İyi Ramazan Uygulamaları

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlar için en iyi ramazan uygulamalarını sizler için sıraladık. İşte en iyi ramazan uygulamaları..

İmsak Uygulaması
Diyanet’in yayınladığı iftar, sahur ve namaz vakitlerini referans alarak hazırlanan uygulama ile 81 ilin ramazan imsak vakitlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile Kabe Pusulası ile kıbleyi rahatça bulabilirsiniz

Bunun yanında “Faydalı Bilgiler” bölümü ile pratik bilgiler edinebilir, Yemek Tarifleri bölümü ile Ramazan ayı için en güzel tariflere ulaşabilir ve Hatırlatmalar özelliği ile de iftar ve sahur vakitlerine göre işlerinizi planlaya bilirsiniz.

İmsak uygulamasını ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Ramazan Rehberi Uygulaması
Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilen Ramazan Rehberi ile Türkiye'deki tüm iller ve dünyadaki bütün şehirler için imsakiye bilgileri, ramazan ile ilgili Ayet-i Kerimeler ve Hadis-i Şerifler, oruç hakkında bilgiler, zekat ve fitre bilgileri, ramazan hakkında genel dini bilgiler, ramazan hakkında makaleler, hutbeler, vaazlar v.b. gibi bilgilere güvenilir kaynaktan ulaşabilirsiniz.

Ramazan Rehberi uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Ramazan Davulu Uygulaması
Ramazan Davulu uygulaması ile kendi davul ritminizi oluşturabilir, sahura kalkmak için alarm kurabilirsiniz.

Ramazan Davulu Uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Ezan Vakti Uygulaması
Kur'an-ı Kerim, namaz saatleri, ramazan davulu ve birçok özelliği bünyesinde barındıran Ezan Vakti uygulamasını iOS cihazınızda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Ezan Vakti Uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

Vestel Mobil İmsakiye
Vestel'in Android telefonlarda imsakiye takibi, yemek tarifi ve püf noktaları içeren Mobil İmsakiye uygulaması, kolay kullanımlı hafif arayüzü ile dikkat çekiyor. Deneyenlerin çoğunlukla önerdiği Vestel Mobil İmsakiye uygulaması ile alarm da kurabiliyorsunuz.

Vestel Mobil İmsakiye uygulamasını Android için buradan indirebilirsiniz.
 
Üst Alt